Buniek1989

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #26338
    Buniek1989
    Uczestnik

    O której godzinie gramy w sobotę z Rekordem?

    W odpowiedzi na: Transfery #23774
    Buniek1989
    Uczestnik

    Czyli do końca się będziemy martwili czy wogóle zagramy w sobotę 😅

    W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #23458
    Buniek1989
    Uczestnik

    Czy ktoś wie jaki jest dokładny termin i godzina pierwszego meczu. Chyba że czekamy na inne drużyny co rozgrywają mecze na naszym stadionie a my znów ostani w kolejce jesteśmy. Ps. Oby nie o 12 w niedziele 😅

    W odpowiedzi na: Transfery #23249
    Buniek1989
    Uczestnik

    Spokojnie po jutrzejszym sparingu myślę że pojawią się informacje o kolejnych wzmocnieniach zespołu w sumie już czas na to bo zostały 3 tygodnie nie całe.

    W odpowiedzi na: Transfery #22969
    Buniek1989
    Uczestnik

    Jacyś nowi zawodnicy na treningach? Ktoś coś wie nowego? Z góry dzięki 🙂

    W odpowiedzi na: Transfery #22709
    Buniek1989
    Uczestnik

    Może ktoś właśnie z Turzy przyjdzie. Po miejscu w tabeli można wywnioskować ze ktoś się może nadaje.

    W odpowiedzi na: Transfery #22591
    Buniek1989
    Uczestnik

    A ja się nie dziwię ze odszedł. Tylko mam nadzieję że odszedł żeby zostać 1 trenerem gdzies a nie ze względu że się z klubem nie dogadał, bo jak tak będzie to tylko czekać aż trener Wieczorek odejdzie a to już będzie sygnał że może być nie ciekawie w przyszłym sezonie 🙂

    W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #21903
    Buniek1989
    Uczestnik

    No jasne dać odpocząć kilku zawodników i przegrać 5:0 i obniżyć morale naszym grajkom. Fajny pomysł. Jeszcze żeby było kim ich zastąpić na poziomie ale nie ma zmienników wartościowych.

    W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #21665
    Buniek1989
    Uczestnik

    No niestety. Na przyszłość może my kibice będziemy mieli coś do powiedzenia. Zrobić ankietę na przykład co do godzin rozgrywania meczy.

    W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #21655
    Buniek1989
    Uczestnik

    Miejmy nadzieję że ktoś to czyta z zarządu i zrobi kroki żeby jednak przenieść mecz na inny Dzień. Mamy poniedziałek więc jest jeszcze czas.

    • Odpowiedź została zmodyfikowana 2 years temu przez Buniek1989. Powód: Zapomniałem dodać zdanie
    W odpowiedzi na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi #21643
    Buniek1989
    Uczestnik

    Szkoda ze nas kibiców mają głęboko gdzieś. Następnym razem niech zrobią mecz o godzinie 10 w w sobotę lub niedzielę.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)