Transfery

 • Ten temat ma 1,202 odpowiedzi, 58 odpowiedzi, a ostatnio został zaktualizowany 3 months temu przez Kibic01.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 1,203)
 • Autor
  Wpisy
 • #17839
  administrator
  Członek

  Zapraszamy do dyskusji o transferach

  #17933
  OWGlozyny
  Uczestnik

  Siema wszystkim. Historyczny pierwszy wpis ? 😀 Oby to forum działało do końca świata i jeden dzień dłużej. Mam nadzieję, że oznaczenie rejestracji będzie lepiej widoczne dla kibiców, bo ikonka w prawym górnym rogu bez jakiegokolwiek podpisu może być dla ludzi nieco niewidoczna 🙂 No i dobre byłoby gdyby szło też ustawić jakiegoś avatarka 🙂 Czcionka też mogłaby nieco bardziej wyróżniać się na tle strony (tak wiem jestem wymagający 😀 ).

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 11 months temu przez OWGlozyny.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 11 months temu przez OWGlozyny.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 11 months temu przez OWGlozyny.
  #17946
  Teett
  Uczestnik

  Czy odejscie Niko i Tabali jest juz pewne ? Z tego co bylo mowione, Tabala podpisal umowe na 2 lata.
  Czy wiadomo cokolwiek o nowych zawodnikach trenujacych od wczoraj z Odra ?

  #17954
  Starykibic
  Uczestnik

  Na tym poziomie rozgrywek i raczej ze średnim budżetem ciężko sporządzać jakąś listę życzeń. Oby zawodnicy których pozyskamy byli solidnym wzmocnieniem. Mam nadzieję że oprócz propozycji menedżerów w notesach dyrektora sportowego pojawili się piłkarze z klubów które rywalizowały z nami w 4 lidze. Tam też można wyłowić perelki.Pomyslalem też o dwóch graczach Rowu, wywodzących się z naszych rejonów-Kuczera i Krakowczyk, ale jak pisze to są tylko pobożne życzenia, no ale kiedyś to forum z tego słynęło.

  #17961
  OdrzaninMKS
  Uczestnik

  Mam nadzieję, że na dniach dowiemy się co dalej z Tabalą. Oby jego odejście okazało się tylko plotką. Chłopak ma niesamowity potencjał jak na ten poziom rozgrywkowy…

  #17980
  Angelo
  Uczestnik

  Tabla z jesieni i z wiosny to zupełnie inny zawodnik 18 bramek jesienią i tylko 7 wiosna i gdyby nie Wodecki raczej nie było by awansu. To nasza największą gwiazda i trzeba się tylko cieszyć że będzie grał u nas kolejny sezon.

  #17983
  OWGlozyny
  Uczestnik

  Nie oszukujmy się z naszym budżetem gdyby jakaś mamona wpadła do kasy klubowej przed zakończeniem kontraktu Tabali i tego , że odejdzie za darmo byłoby sukcesem. Niestety jest jak jest i chyba tylko na szkoleniu młodzieży, bądź zdolnym scautingu ( w co szczerze wątpię ) możemy jakoś z czasem wjechać w szeregi ewinner 2 ligi.

  #17984
  Angelo
  Uczestnik

  Bardzo ciężko tu w okolicy o możnego sponsora nawet kluby z dużo bogatszych miast jak Rybnik czy Jastrzębie klepią biedę co widać po wynikach tych drużyn w ubiegłym sezonie i po składach jakie mają szykowane na ten sezon.Obecnie nasz sztab trenerski testuje w większości samych młodych przyszłościowych zawodników w przedziale wiekowym 18-22 lata, bo na głośne transfery poki co klubu po prostu
  nie stać

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 11 months temu przez Angelo.
  #17986
  Teett
  Uczestnik

  A jeszcze dwa lata temu byly takie transfery:
  Pikul, Sarki, Slodowy, Musiolik, Sadio, Wnuk…

  Po awansie do III mialo byc latwiej – o sponsorow, a co za tym idzie o pozyskiwanie pilkarzy. Pokazanie sie w III lidze powinno zachecac pilkarzy do przyjscia.

  Czy jest cos prawdy w informacjach/plotkach dotyczacych rozmow z Eko Oknami ? W koncu chca mocno inwestowac w Wodzislawiu.

  Drugo kwestia to pytanie – kto u nas te kwestie ogarnia ? Czy jednoosobowo Pan Wrobel ?

  #17989
  Angelo
  Uczestnik

  Obecna polityka transferową jest oparta głównie na sprowadzaniu utalentowanej młodzieży a jak ma być piłkarz doświadczony to musi być conajmniej o umiejetnosciach Wodeckiego aby naprawdę robił różnice w naszej grze i młodzi mieli się od kogo uczyć.Tak to widzi dyrektor Wróbel z tego co ja się orientuje.

  #17990
  grot
  Uczestnik

  Od paru lat słyszeliśmy, że sponsorzy by przyszli, ale to tylko okręgówka, ale to tylko 4 liga. Teraz jest III liga i nic się nie zmieniło, a może być gorzej bo w tej grupie to nie przelewki i grając 20-latkami za chwilę możemy boleśnie upaść na d… Jak widać piłka nożna w naszym regionie jest poza zainteresowaniem bogatych.

  #17993
  Angelo
  Uczestnik

  W sprawie sponsoringu na obecna sytuację w klubach cieniem kładzie się pandemia covidem która doprowadziła wiele małych lokalnych firm które sponsorowaly w kraju takie kluby jak Odrą do upadłości lub wielkich problemów finansowych i obecnie nie w głowach im sponsoring tylko odbudowa swojego biznesu.

  #18002
  Krzysztof Koczy
  Uczestnik

  #Teett- Firma Eko okna w tym roku będzie przygotowywała teren i załatwiała wszelkie pozwolenia.W pzyszłym roku rozpocznie się budowa. Także rozmowa o sponsorowaniu to zwykła plotka. Najpierw coś w tym przypadku zakład produkcyjny musi powstac.#Panie Angelo – proszę nie powielać bzdur bo mniemana pandemia można wszystko przykryć i wytłumaczyć.A prawda jest taka że jedni zubozeli a inni się wzbogacili.

  #18003
  OWGlozyny
  Uczestnik

  Akurat milionerów przybyło i to więcej niż w Rybniku bo z 70 na 83 osoby

  #18004
  Angelo
  Uczestnik

  Na pewno problemy finansowe klubu z początku roku były między innymi spowodowane kłopotami jednego z wlascicieli klubu, który niemal przez rok z powodu pandemii musiał niemal w calosci zawiesić swoją działalność biznesową a takich klubów na poziomie 3-4 ligi było masa nie szukając daleko np. Książenice a ci co się na tym dorobili widocznie wola się nie wychylać bo sumienia mają może nie czyste.Sponsoring klubu przez Eko-Okna to tylko na dzisiaj pobożne życzenia kibiców Odry i nic więcej.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 11 months temu przez Angelo.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 1,203)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.