Piłkarze wrócili do treningów

  • 4 lipca 2022
  • Kadra
  • 0
  • 1968 Wyświetleń

Piłkarze Odry Wodzisław oficjalnie wrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do sezonu 2022/2023. W poniedziałkowe popołudnie pod okiem nowego trenera Jacka Trzeciaka, zawodnicy rozpoczęli letni okres przygotowawczy.

Poniedziałek był niezwykle intensywny w naszym klubie. W tym dniu oficjalnie potwierdzono, że trenerem Odry Wodzisław w sezonie 2022/23 będzie Jacek Trzeciak. Nowy szkoleniowiec od razu wziął się do pracy i poprowadził popołudniową sesję treningową, która rozpoczęła letni okres przygotowawczy przed nową kampanią.

Minęło ledwie dwa i pół tygodnia od meczu z Polonią Bytom, który zakończył zmagania Odry Wodzisław w sezonie 2021/22, a piłkarze Dumy Wodzisławia ponownie stawili się na treningu po odbytych urlopach. W dzisiejszych zajęciach wzięło udział łącznie 32 piłkarzy, w tym czterech bramkarzy. Teraz Niebiesko-Czerwonych czeka intensywny czas, by jak najlepiej przygotować się do nowej kampanii. W tym mając pomóc także mecze kontrolne, które w najbliższych tygodniach rozegra nasz zespół.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć autorstwa Tomasza Odrobiny z dzisiejszego treningu:

Udostępnij:

Dodaj komentarz