Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 968)
 • Autor
  Wpisy
 • #20121
  MGol
  Uczestnik

  Można powiedzieć, że przez ostatnie lata sytuacja organizacyjna przypominała rollercoaster. Pojawiały się chwilowe wzloty ale raczej nasza sytuacja organizacyjna, przypominała kolejkę ciągle pędzącą w dół, w której chwilowo przestały działać hamulce, co groziło wykolejeniu się. Na szczęście hamulce zadziałały a i tory nagle nakierowano ku górze, co sprawiło pojawiło, że pojawiło się światełko w tunelu. Sytuacja o której, każdy z nas wiedział od dawna, że w okolicy są ludzie chętni zainwestować w Odrę, jednakże oczekują pewnych zmian. Wiele wskazuje, że w najbliższym czasie dojdzie do tych zmian. Niestety swoje lata już mam i pamiętam kilka obietnic, czy to miasta, włodarzy klubu czy sponsorów… , które nigdy się nie spełniły. Najbardziej utkwiły mi obietnice rzekomych czeskich sponsorów…. Jak się skończyło, każdy pamięta, dlatego trzymamy kciuki za to by wszystko przebiegło pozytywnie. We wtorek kolejne, miejmy nadzieje owocne spotkanie, które być może przyniesie ostateczne rozwiązania i doprowadzi do stabilizacji klubu, czyli czegoś czego już dawno nie było. Liczymy, że od teraz będzie wiadomo, kto ma ile udziałów oraz kto za co odpowiada. Miejmy nadzieję, że hasło powtarzane jak mantra, wreszcie się ziści: „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. W ruinie już byliśmy, więc czas nadal budować silną Odrę na każdym aspekcie: organizacyjnym, sportowym oraz kibicowskim!

  #20170
  Greg
  Uczestnik

  Wyprostowanie sytuacji w ciągu najbliższych dwóch tygodni jest o tyle ważne, że do końca tego sezonu może to przyciągnąć kolejnych udziałowców i sponsorów, którzy zobaczą, że rzeczywiście w klubie zmienia się na lepsze. I przy potencjalnym wsparciu miasta już w przyszłym sezonie można zbudować zespół, który będzie jednym z faworytów ligi.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 6 months temu przez Greg.
  #20172
  xyz
  Uczestnik

  Najważniejsze piłkarza zapłacić zaległe pensje, żeby zostali z nami na rundę wiosenną.
  Panie Damianie dziękuję PANU za wszystko co PAN zrobił, i robi nadal.
  Mam nadzieję, że kiedyś odczyta Pan ta wiadomość na forum- dożywotni szacunek.

  #20173
  xyz
  Uczestnik

  Mam jeszcze jedno pytanie.
  Czy jest szansa aby trener Damian Nowak do nas wrócił, w przypadku ustabilizowania sytuacji finansowo-organizacyjnej?

  #20174
  Greg
  Uczestnik

  Z tym się zgadzam. Bez dyrektora Wróbla nie byłoby teraz już co zbierać.

  Jeżeli wszystko się wyprostuje, to wątpię, żeby piłkarze dostali od razu zaległe pensje, ale jedno może się zmienić. Będą wiedzieć, że od tego momentu nie będą już grać za darmo.

  #20175
  Don C.
  Uczestnik

  Fajnie się takie głupoty czyta. Działacze i społecznicy udzielają się za darmo piłkarze kopią za friko. Jedni odchodzą inni przychodzą i ciągle są długi. Jak jeszcze doliczyć do tego biednych nauczycieli i głodujących lekarzy to mamy niekończący się Monty Python.

  #20176
  grot
  Uczestnik

  Idź wylewać swoje żale na forum nowin, tam uwielbiają takich jak Ty.

  #20177
  Kibic01
  Uczestnik

  Ten chłop wyżej to na prawdę na nieźle nasrane, każdy temat sprowadzi do pedagogów dziupli i kustosza co jest za Górnikiem.

  Co do tematu to chyba pozostaje czekać na informacje że się wczoraj nic nie popsuło i miejmy nadzieję dalej zmierza w dobrym kierunku. Oby tym razem się udało. Trzymam kciuki.

  #20178
  Don C.
  Uczestnik

  Ciekawe co wy wnosicie do tego forum? Bo ja pisze o samych faktach. Nie moja wina że tu fan klub Górnika macie założony i fan klub kustosza i administratora. Za to umiecie opluc radnych tych którzy coś działają dla sportu.

  #20189
  Marek Kurkowski
  Uczestnik

  „Kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek (25.10), na którym podejmowane będą kolejne decyzje, o których będziemy informować kibiców na bieżąco” już było kolejne podobno, nie chodzi o szczegóły ale może jakaś lakoniczna informacyjka dla Kibiców.

  #20190
  Litar
  Uczestnik

  Z tego co kojarzę spotkanie było zaplanowane na 2 listopada.

  #20191
  Angelo
  Uczestnik

  Podobno wszystko zmierza w dobrym kierunku, a uwieńczenie tych zmian ma nastąpić 15 listopada, na walnym zebraniu akcjonariuszy. Dowodem na to że wszystko powinno być OK, jest też podana ostatnio w prasie informacja, że Pan Wróbel nie odchodzi do Piasta, tylko zostaje u nas.

  #20193
  Greg
  Uczestnik

  Mogła jednak pojawić się jakaś informacja po ostatnim spotkaniu choćby z jednego powodu.

  Pozytywne informacje mogą przyciągać kolejnych potencjalnych akcjonariuszy/sponsorów.

  #20194
  Angelo
  Uczestnik

  Teraz pewnie są już dopinane szczegóły,a to raczej lubi ciszę i spokój. Pewnie jak zostanie już wybrany nowy zarząd klubu,to wtedy czegoś więcej się dowiemy.

  #20195
  Kibic01
  Uczestnik

  Czy kibice z klubu sto biorą udział w spotkaniach?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 968)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.