Sparingi

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 375)
 • Autor
  Wpisy
 • #20761
  Henry
  Uczestnik

  Witam,czy jutro 22.01.22 dojdzie do sparingu z Kuźnią Ustroń ? Jeżeli tak to o której ?

  #20763
  Angelo
  Uczestnik

  Na FB pisze że jutro o 11/30 grają sparing w Ustroniu. Drużyna od wtorku normalnie trenuje, na treningach jest 20 zawodników, także chyba nie ma obawy że, sparing z powodu braku piłkarzy do gry trzeba będzie odwołać.

  #20772
  Angelo
  Uczestnik
  #20773
  Angelo
  Uczestnik

  Kuznia Ustroń -Odra Wodzisław 1-2
  Bramki zawodnik testowany i Jakub Przygoda

  #20774
  Greg
  Uczestnik

  Kto to jest Jakub Przygoda?

  #20775
  Angelo
  Uczestnik

  Dobre występy drużyn MKP Odra Centrum :
  ✅junorzy A1 wygrali swój pierwszy mecz tego sezonu. Teraz będzie już tylko lepiej. Odra Centrum – MKS Zaborze 4-2. Gole zdobyli Jakub Przygoda 2, Maksymilian Musioł i Kacper Wojtczak

  #20776
  Kibic01
  Uczestnik

  Czyli po zdjęciach z meczu to został Zdunek Kłosek Tarka i Franiczek

  #20777
  Greg
  Uczestnik

  Angelo, dzięki za odpowiedź.

  Słyszałem, że Antkowiak nie grał.

  Angelo, jak to wygląda? Nie wymieniałeś Antkowiaka wśród tych, którzy mają odejść.

  Czy sytuacja wygląda inaczej niż informacje, które otrzymujesz?

  Gdyby Antkowiak odszedł, to chyba nie będzie kibica Odry, który nie oceniałby tego inaczej jak wizerunkowy strzał w kolano.

  #20778
  Angelo
  Uczestnik

  A czy w meczu sparingowym trzeba Antkowiak sprawdzać ? Byli inni bramkarze testowani jak i większa ilość graczy z pola. Na to są pierwsze mecze sparingowe aby głównie przetestować nowych zawodników i wyróżniających się zostawić w klubie. W lutym zaczyna się zgrywanie drużyny.Co do Antkowiaka, jeżeli zgłosi się klub z 1 czy 2 ligi to na pewno nikt mu nie będzie torował drogi do awansu sportowego, a i klub trochę zarobi.Z tego co mi wiadomo jest nadal zawodnikiem Odry, ale pisałem wielokrotnie,to co ja podaje nie musi na 100% oznaczać że tak jest na pewno. Rok temu Antkowiak jak pamiętam wystąpił dopiero w 3 meczu sparingowym mimo że trenował z drużyną od początku.Wczesniej testowano dwóch innych bramkarzy z których ostatecznie zrezygnowano.

  #20779
  Teett
  Uczestnik

  A czy trenuje z nami Jakub Rosiak ? Już rok temu w IV lidze dobrze się prezentował, więc przy naszych problemach kadrowych na pewno byłby wzmocnieniem

  #20780
  Angelo
  Uczestnik

  Nie wiem jak byłem na treningu to go nie było. Z nim jest taki problem z tego co wiem, to jest cały czas zawodnik Górnika Radlin, który wcześniej był do nas wypożyczony a latem został wypożyczony do MKP Centrum z Radlina i on tak sobie z innymi juniorami MKP którzy tam byli jesienią z Akademii Odry wypożyczeni, wrócić do nas nie może. Jego trzeba chyba obecnie tylko wykupić z Radlina a wg .przelicznika za wyszkolenie to wychodziło jakieś min 10 tyś zł. Ogólnie to on tam się w tych juniorach MKP tylko marnował bo przerastał ich tam o dwie klasy co najmniej, ale tak latem postanowili jego rodzice, mimo usilnych starań Pana Wróbla aby grał u nas dalej.

  #20781
  Angelo
  Uczestnik

  Mecze sparingowe na początku przygotowań służą głownie do przetestowania potencjalnych nowych zawodników i że jednego czy drugiego piłkarza tam nie ma nie oznacza że odszedł z klubu. Zgrywanie drużyny rozpoczyna się pózniej w lutym. Z dzisiejszego sparingu, są podobno zadowoleni, było dużo pozytywów, dostali dużo odpowiedzi i wiedzą teraz co dalej robić. Jutro powinna ukazać się jakaś informacja z tego sparingu tj. skład drużyny czy strzelcy goli.

  #20782
  Greg
  Uczestnik

  Dzięki za wyjaśnienie. Pytałem szczególnie o Antkowiaka, bo to jest kwestia wiarygodności klubu.

  #20783
  kowal
  Uczestnik

  Jakoś Zdunek, Kłosek, Tarka i Franiczek zagrali, a nie trzeba ich testować. Pewnie pamiętacie jak dyrektor Wróbel zaprezentował zawodnika Unii Racibórz jako naszego, z tym że zapomniał najpierw dogadać się z jego klubem i wyszła totalna kompromitacja, amatorka po całości. Miejmy nadzieję, że jednak nowe władze wiedzą co robią.

  #20784
  Teett
  Uczestnik

  Dzięki Angelo za odpowiedź

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 375)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.