1. kolejka: Zapowiedź

Nadchodzi długo wyczekiwany czas, czyli nowy sezon IV ligi. Już jutro inauguracja, która może być świetnym startem dodającym skrzydeł w wyścigu o awans. Pierwszy gwizdek już w sobotę o godzinie 17.00 na Stadionie Sportowym w Łękawicy.

 

Siła ataku

Słowa Trenera Adama Burka o chęci grania ofensywnego, atrakcyjnego futbolu ucieszyły zapewne niejednego kibica, a pojawienie się Tabali i Abuladze obok Dudzińskiego przyprawiło wszystkich o bardzo pozytywne, pełne nadziei emocje. To właśnie Ci zawodnicy mają świadczyć o sile rażenia niebiesko-czerwonej armii. Niestety debiutu w meczu o stawkę dwóch z tej trójki nie mogliśmy zobaczyć, ale być może już w sobotę doczekamy się.

 

 

Nowe twarze w sztabie szkoleniowym

Sztab od ostatniego sezonu przeszedł zmiany w postaci pojawienia się nowych twarzy, ale i również wielkiego powrotu. Do nowych twarzy w ekipie Trenera Adama Burka należy Arkadiusz Tracz, który został przedstawiony w programie “Trenuj z Odrą”. Pełni on funkcję drugiego trenera. Do sztabu dołączył również Marcin Ćwikliński, który od dawna jest również trenerem w naszej akademii. Wielkim, powracającym nazwiskiem jest bez wątpienia, bardzo szanowany trener bramkarzy, Piotr Czop, który będzie szkolił golkiperów wodzisławskiej drużyny.

 

 

Historyczny mecz rywala

Dla naszych rywali to spotkanie ma wymiar historyczny, bowiem jest to ich pierwszy mecz w IV lidze w historii. Przyjeżdżając na taki teren, na którym kibice wyczekują historycznego pierwszego gwizdka może sprawiać, że to wyzwanie może stać się trudniejsze. Więcej o naszym rywalu przeczytacie w artykule “Z obozu rywala” (tutaj).

 

Już jutro czas na pierwszy mecz. Zbierzmy się wszyscy przed ekranami komputerów, urządzeń mobilnych i wygrajmy razem ten mecz!

 

Udostępnij: