Kamil Miensopust ponownie w Odrze!

Nowym zawodnikiem wodzisławskiej Odry został Kamil Miensopust. Zawodnik związał się z Naszym klubem roczną umową.

Nasz nowy nabytek jest wychowankiem Ikar-u Racibórz, skąd później trafił do młodzieżowych drużyn KS-u Szczerbice. Następnym przystankiem młodego defensora była czeska Opava, gdzie występował przez 4 sezony. Kolejnym krokiem w jego karierze było przejście do Polonii Bytom. Tam piłkarz miał okazję grać i trenować z pierwszą drużyną występująca wówczas w 3 lidze. W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 zawodnik trafił do Naszego klubu. Na poziomie 3 ligi w Niebiesko-Czerwonej koszulce wystąpił 9 razy. Niestety podczas spotkania z Lechią Zielona Góra Kamil nabawił się poważnej kontuzji kolana. Po okresie rehabilitacji mierzący 191cm obrońca rozegrał parę spotkań w rezerwach klubu z Bytomia.

„Mienso”, życzymy pOWodzenia i samych meczów na „0 z tyłu”!

Udostępnij: