Runda wiosenna za pasem, czyli wracamy do walki o ligowe punkty!

Budzimy się z zimowego letargu i już dziś kibiców czeka pierwsze wiosenne spotkanie z udziałem Odry Wodzisław! Niebiesko-Czerwoni zmierzą się przy Bogumińskiej 8 z rezerwami GKS-u Tychy. Początek starcia o godzinie 15:00.

Spotkanie w ramach 16 kolejki IV Ligi grupy 2 zapowiada się niezwykle emocjonująco bowiem obie drużyny w tabeli dzieli zaledwie punkt. Odra na swoim koncie ma 21 punktów zajmując 9 miejsce w tabeli natomiast nasi dzisiejsi rywale zajmują 12 lokatę. Podopieczni Michała Czyża w pierwszym spotkaniu zaprezentowali się bardzo korzystnie i pewnie wygrali w Tychach 2:0 po bramkach zdobytych przez Rogułę i Słodowego. Odra do meczu przystępuje w nieco odmienionym składzie, gdyż zimą odeszło kilku zawodników jak choćby bracia Groberowie czy także Maksymilian Roguła. Odra powetowała straty kontraktując m.in. Marcina Ośliźloka czy Bartłomieja Sikorskiego, czyli zawodników bardzo dobrze znanym wodzisławskim kibicom.

Mamy wielką nadzieję, że już za parę nasi ulubieńcy zaprezentują się podobnie jak miało to miejsce w Tychach i dopiszemy cenne 3 punkty, które pozwolą piąć się Odrze w ligowej tabeli. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców do przyjścia na mecz a przy okazji przypominamy, że w kasach biletowych będzie można nabyć karnety na całą rundę wiosenną. Ponadto osoby, które nie będą miały okazji oglądać meczu z wysokości trybun będą mogły śledzić mecz za pomocą transmisji przygotowanej przez naszego partnera medialnego – SlaskiSport.TV

Udostępnij: