Mateusz Danieluk wzmacnia Niebiesko-Czerwonych!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nowym zawodnikiem Odry został Mateusz Danieluk!

24-letni ofensywny pomocnik przychodzi do naszego klubu na zasadzie pół-rocznego wypożyczenia z Unii Turza Śląska. W rundzie jesiennej zawodnik wystąpił w 14 spotkaniach III Ligi. Kolejny z wodzisławianinów w naszej drużynie swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Górniku Zabrze. Mateusz m.in. występował w: Naprzodzie Czyżowice, Wiśle Sandomierz, Odrze Centrum, Polonii Nysa oraz Unii Turza Śląska skąd przychodzi do naszego klubu. Łącznie podczas epizodów w tych klubach nasz nowy gracz zanotował łącznie 48 występów na boiskach 3 ligowych, a w nich zdobył 3 bramki oraz 1 asystę.

Mateusz, witamy w Odrze i życzymy wielu świetnych występów!

Udostępnij: