Finał nie dla Odry!

• 19 listopada 2023
  • 0
  • 1107 Wyświetleń

Porażką 2:3 zakończyło się ostatnie spotkanie Odry Wodzisław w 2023 roku. Po emocjonującym spotkaniu Niebiesko-Czerwoni musieli uznać wyższość ROW-u Rybnik i to nasi przeciwnicy awansowali do finału Poltent Pucharu Polski.

Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla Odry, gdyż już w 9 minucie goście objęli prowadzenie, gdy strzałem głową z najbliższej odległości pokonany został bezradny przy tym uderzeniu Dawid Wrzosek. W kolejnych fragmentach Odra zaczęła się prezentować nieco lepiej i stworzyła kilka groźnych okazji, ale niestety kolejny raz nasi zawodnicy byli na bakier ze skutecznością i do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku 0:1.

Po przerwie nadal oglądaliśmy dużo ciekawych akcji z jednej i drugiej strony, ale to goście podwyższyli prowadzenie w 61 minucie wykorzystując błędy defensywne naszej drużyny. W 67 minucie nadzieję w serca kibiców wlał Nikodem Powroźnik, który zdobył bramkę dla Odry i tym samym zmniejszając rezultat na 1:2. Niestety w 74 minucie kolejny fatalny błąd w defensywie Odry wykorzystali goście, którzy za sprawą rzutu karnego niemalże zamknęli sprawę awansu prowadzając już 1:3. W 90 minucie bramkę na otarcie łez dla Odry zdobył Łukasz Gajda, ale to niestety wszystko na co tego dnia stać było zawodników Odry. Dziękujemy kibicom za przyjście na mecz i liczymy na podobne wsparcie w 2024 roku.

Odra Wodzisław 2:3 ROW Rybnik

Odra: Wrzosek – Kłosek, M.Grober, Słodowy – Gajda, Roguła, H. Grober, Kalisz, Polak, Wodnicki – P. Grober

Rezerwowi: Kuszka, Pawełek, Powroźnik, Laskowski, Gącik, Krzyżok, Nicpoń, Kopała, Karwot

Bramki: Powroźnik 67’, Gajda 90’

Trener: Michał Czyż