Spójnia wypunktowała Odrę

• 28 października 2023
  • 0
  • 1388 Wyświetleń

Porażką 1:3 zakończyło się spotkanie w ramach 13 kolejki IV Ligi grupy 2 przeciwko Spójni Landek. Jedyną bramkę dla Niebiesko-Czerwonych zdobył Łukasz Gajda.

Strzelanie w 13 minucie rozpoczęli goście, którzy wykorzystali błąd w wyprowadzeniu piłki przez naszych zawodników i strzałem z kilkunastu metrów pokonali Dawida Wrzoska. Odra starała się odwrócić losy meczu i tak też się stało w 31 minucie. Sędzia podyktował wówczas rzut karny dla Odry a pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Gajda! Niestety kilka minut później goście ponownie objęli prowadzenie i do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku 1:2. Warto jeszcze wspomnieć, że jeden z zawodników Spójni w 42 minucie otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul.

Mogliśmy się spodziewać, że po przerwie Odra odważnie zaatakuje Spójnię mając na uwadze grę w przewadze. Po jednym z ataków Odry bliski zdobycia wyrównującej bramki był Bartosz Laskowski, jednak skutecznie w bramce zachował się golkiper gości. Co nie udało się Odrze, udało się naszym rywalom, którzy w 76 minucie wyprowadzili kontrę i podwyższyli prowadzenie. W ostatnich minutach spotkania Odra otrzymała jeszcze jeden rzut karny, ale tym razem Łukasz Gajda przegrał pojedynek z bramkarzem Spójni. Ostatecznie Odra przegrywa 1:3. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przyszli na mecz wspierać Niebiesko-Czerwonych.

Odra Wodzisław 1:3 Spójnia Landek

Odra: Wrzosek – Kłosek, Kopała, M. Grober, Słodowy – Wodnicki, Kalisz, Gajda, Roguła – Powroźnik, P. Grober

Rezerwowi: Kuszka, H. Grober, Pawełek, Gącik, Karwot, Polak, Krzyżok, Waleczek, Laskowski

Bramka: Łukasz Gajda 31’ karny

Trener: Michał Czyż