Zagrać o pełną pulę

  • 13 października 2023
  • Zapowiedź
  • 0
  • 642 Wyświetleń

rzed nami 11 kolejka IV Ligi grupy 2. Tym razem Odra Wodzisław zmierzy się przy Bogumińskiej 8 z Polonią Łaziska Górne. Początek spotkania już jutro o godzinie 15:00.

 

Nasi jutrzejsi rywale w aktualnym sezonie spisują się znakomicie o czym świadczy 2 pozycja w ligowej tabeli mając do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie. Na bilans Polonii składa się 6 zwycięstw, 2 remisy oraz jedna porażka. Szkoleniowiec Polonii – Piotr Mrozek może być zadowolony przede wszystkim z postawy defensywnej swojej drużynie bowiem do tej pory stracili zaledwie 4 bramki co jest bezsprzecznie najlepszym wynikiem w całej lidze. W ostatnim meczu nasi przeciwnicy odprawili z kwitkiem drużynę Orła Łękawica wygrywając 2:0.

 

Odra w ostatnim tygodniach notuje spore wahania formy co kosztowała Niebiesko-Czerwonych spadek w ligowej tabeli na 5 lokatę. Ostatni mecz Odra musiała uznać wyższość rezerw Podbeskidzia przegrywając wyraźnie 4:0. Miejmy nadzieję, że w jutrzejszym spotkaniu Odra nawiąże jednak do wcześniejszego meczu, czyli pojedynku z ROW-em Rybnik, który zakończył się pewną wygraną Odry 3:1. Jedno jest pewne – jutro czeka nas bardzo ciekawe starcie dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na stadion i wsparcia drużyny.

Udostępnij: