Wygrać w meczu na szczycie!

Przed nami już 4 seria spotkań w nowym sezonie,  w której to dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Spotkają się dwie niepokonane drużyny, które z dorobkiem 7 punktów przewodzą w ligowej stawce. Już dzisiaj o godzinie 17:00 Odra Wodzisław podejmie przy Bogumińskiej 8 drużynę Tempa Puńców.

 

Szkoleniowcem naszego sobotniego rywala jest Michał Pszczółka, który swoje obowiązki piastuje od grudnia 2020 roku. Zespół z Puńcowa jest tegorocznym beniaminkiem IV Ligi, jednak jak pokazują dotychczasowe spotkania, zespół ten ma wiele do zaoferowania i będzie groźnym przeciwnikiem dla Odry. Tempo Puńców przede wszystkim posiada bardzo groźną linię ofensywną, a liderami drużyny mają być bracia – Rafał i Kamil Adamek, którzy w swoim CV mają występy w wyższych ligach. W ostatnim meczu nasi najbliższy przeciwnicy pokonali na własnym boisku Orła Łękawicę, wygrywając po zaciętym meczu 3:2.

 

Odra podobnie jak Tempo Puńców na swoim koncie ma 7 punktów. W ostatnim meczu Odra pokonała na wyjeździe rezerwy Rekordu Bielsko-Biała 3:1, a bohaterem spotkania bez wątpienia był Łukasz Gajda, który aż 3-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Piłkarze Niebiesko-Czerwonych będą niezwykle zmotywowani, aby w trwającej kampanii ligowej odnieść pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. Czy tak się stanie? Przekonamy się już za parę godzin. Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz i wsparcia naszych piłkarzy w walce o zwycięstwo.

Udostępnij: