Odra remisuje z Tworkowem

• 16 sierpnia 2023
  • 0
  • 1084 Wyświetleń

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie w ramach 2 kolejki IV ligi pomiędzy Odrą Wodzisław a LKS-em Tworków. Mimo wielu okazji bramkowych ostatecznie nie oglądaliśmy wczoraj żadnych bramek.

Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie, obie drużyny badały swoje możliwości, jednak z upływem czasu byliśmy świadkami naprawdę dobrego widowiska. W pierwszej odsłonie zdecydowanie bliżsi zdobycia bramki byli zawodnicy Odry. Najlepszą okazję bramkową miał Maksymilian Roguła, który wywalczył rzut karny, ale niestety bramkarz wyczuł naszego zawodnika i zdołał sparował strzał. Chwilę potem Odra miała kolejną świetną okazję, ale uderzenie jednego z zawodników poszybowało nad poprzeczką bramki gości.

Po przerwie Odra ruszyła jeszcze mocniej do ataku, jednak cały czas szwankowała skuteczność. Goście zdołali zatrudnić Dawida Wrzoska, który czujnie interweniował w bramce. W końcowych fragmentach spotkania Odra praktycznie zamknęła gości z Tworkowa na ich połowie, niestety nie potrafiąc przełamać zasieków obronnych rywala. Sztuka ta udała się w 90 minucie, ale na nasze nieszczęście sędzia dopatrzył się spalonego i ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo straty punktów należy pochwalić naszych piłkarzy za zaangażowanie włożone we wczorajsze spotkanie. Następny mecz Odra rozegra już 20 sierpnia o godzinie 17:00, gdy na wyjeździe zmierzy się z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała.

Odra Wodzisław 0:0 LKS Tworków

Odra: Wrzosek – Wilczek, Karwot, Słodowy, Kopała – Kalisz, Wodnicki, Roguła, Gajda, Pawełek – Powrożnik

Rezerwowi: Kuszka – Gącik, H. Grober, M. Grober, Krzyżok, Waleczek, Laskowski, Polak

Trener: Michał Czyż