W sobotę tylko zwycięstwo!

Sezon ligowy dobiega końca, bowiem do zakończenia rozgrywek III ligi pozostały już zaledwie 4 spotkania. Już jutro piłkarze Odry zmierzą się przy Bogumińskiej z rezerwami Miedzi Legnica i tylko zwycięstwo nadal pozwoli Odrze myśleć o ligowym utrzymaniu.

 

Nasz jutrzejszy rywal zajmuje ostatnie miejsce ligowe z dorobkiem 23 punktów. W poprzedniej kolejce podopieczni Łukasza Bulińskiego ulegli z MKS-em Kluczbork 2:1 wypuszczając zwycięstwo dosłownie w ostatnich minutach. Najlepszym strzelcem drużyny jest Marcin Garuch, który na swoim koncie ma 6 ligowych trafień. W zespole z Legnicy występuje były zawodnik Odry – Błażej Szczepanek, który trafił do klubu w październiku ubiegłego roku.

 

Niebiesko-Czerwoni do sobotniego meczu przystępują z 16 pozycji, mając o 2 punkty więcej od drużyny Miedzi. Aby myśleć o utrzymaniu w lidze Odra musi koniecznie wygrać, każdy inny wynik w zasadzie oznaczać będzie spadek. W poprzedniej kolejce Odra uznała wyższość Polonii Bytom przegrywając na wyjeździe 2:0. W ostatnich 4 spotkaniach piłkarze Odry aż 3-krotnie zagrają w Wodzisławiu, dlatego jutro w grę wchodzi jedynie wygrana. Początek spotkania o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz i wspierania naszego klubu.

Udostępnij: