Powalczyć o pełną pulę!

Sezon wkracza w decydującą fazę, dlatego już dziś o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Bogumińskiej Odra Wodzisław zmierzy się ze Stalą Brzeg. Dla Dumy Wodzisławia istnieje tylko jeden możliwy scenariusz – zwycięstwo, które nadal pozwoli wierzyć w utrzymanie.

 

Nasz dzisiejszy rywal aktualnie zajmuje 15 miejsce w lidze z dorobkiem 26 punktów.. Do tej pory drużyna prowadzona przez Kamila Rakaczego wygrała 7 razy, 5 razy zremisowała natomiast doznała 14 porażek. Ich ostatni ligowy mecz zakończył się natomiast remisem 1:1 przeciwko rezerwom Miedzi Legnica. Warto docenić jednego z zawodników gości – Dominika Bronisławskiego, który rozgrywa kapitalny sezon, dzięki czemu na koncie 26-latka jest aż 13 bramek oraz 4 asysty, to właśnie na niego trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę.

 

Odra będzie z pewnością chciała się odegrać w sobotę, gdyż w rundzie jesiennej w Brzegu piłkarze z Wodzisławia doznali bolesnej porażki aż 3:0. Dziś będzie zatem okazja do rehabilitacji. Niebiesko-Czerwoni w zeszłej kolejce byli bliscy wywiezienia punktu z wyjazdowego starcia ze Ślezą Wrocław, jednak w ostatnich minutach spotkania gracze z Wrocławia zadali decydujący cios co sprawiło, że mecz zakończył się porażką Odry 4:3. Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na mecz i wspierania naszego zespołu w dalszej batalii o utrzymanie. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Udostępnij: