Porażka z Gwarkiem!

Zawodnicy Odry wrócili do Wodzisławia na tarczy. Duma Wodzisławia uległa Gwarkowi Tarnowskie Góry 1:5!

Od samego początku mecz nie układał się po myśli Wodzisławian gdyż już w 4 minucie sędzia wskazał na wapno. Na nasze szczęście zawodnik gospodarzy spudłował. Obie drużyny miały kilka sytuacji natomiast to zawodnicy z Tarnowskich Gór okazali się lepszą skutecznością strzelając w 37 minucie bramkę za sprawą Jakuba Trojanowskiego. Do przerwy nie oglądaliśmy już żadnych bramek i zawodnicy do szatni schodzili przy wyniku 0:1.

W przerwie zostało zrobionych kilka zmian co ożywiło grę Dumy Wodzisławia. Gospodarze od  samego początku napierali kreując sobie kilka akcji, dużo z nich nie zostało wykorzystanych za sprawą Kacpra Szewczyka, który ratował Odrę przed stratą kolejnych goli. Lecz w 62 minucie Gwarek wykorzystał jedną ze swoich sytuacji podwyższając wynik. W 73 minucie do głosu doszli Wodzisławianie strzelając kontaktowego gola. Po zdobytej bramce Odra miała jeszcze kilka sytuacji natomiast żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Pod koniec meczu Gwarek skorzystał na nieudanej akcji Dumy Wodzisławia, ruszając z kontratakiem, z którego padła 3 bramka dla gospodarzy. Minutę później po nieudanym wybiciu naszego zawodnika Gwarek zdołał wyłuskać piłkę i zdobyć kolejną już 4 bramkę. W 90 minucie gospodarzom udało się jeszcze podwyższyć wynik za sprawą Jakuba Trojanowskiego. Następny mecz Odra rozegra w sobotę o godzinie 16:00 na B8 a przeciwnikiem będą rezerwy Chrobrego Głogów!

Odra: Szewczyk – Białas, Batelt, Krzyżok, Pietrowski – Krężelok, Barański, Gajda, Kalisz – Popczyk, Oślizlok

Rezerwowi: Poźniak, Miensopust, Flak, B. Krzyżok, Elorhan, Zdunek, Mroczko, Roguła

Trener: Bartłomiej Socha

Bramki: 37’ Jakub Trojanowski, 62’ Sebastian Pączko, 73’ Maksymilian Roguła, 88’ Sebastian Pączko, 89’ Mateusz Bednorz, 90’ Jakub Trojanowski