Porażka z wiceliderem!

• 26 marca 2023
  • 0
  • 1389 Wyświetleń

Niestety nie udało się piłkarzom Odry Wodzisław sprawić niespodzianki w spotkaniu 21 kolejki przeciwko BTS Rekord Bielsko-Biała. Niebiesko-Czerwoni ostatecznie ulegli 1:2, a jedyną bramkę dla Odry zdobył Bartłomiej Barański.

Spotkanie kapitalnie ułożyło się dla Dumy Wodzisławia, bo już w 2 minucie swoją premierową bramkę dla Odry zdobył Bartłomiej Barański, który strzałem zza pola karnego zaskoczył bramkarza gości. W 16 minucie goście zdołali wyrównać za sprawą Bartłomieja Twarkowskiego. W pierwszej połowie obie drużyny miały swoje szanse, ale nie oglądaliśmy kolejnych bramek. Do szatni obie drużyny schodziły więc przy wyniku 1:1.

W drugiej odsłonie meczu długo nie padały bramki, najbliżej jest zdobycia byli goście w 63 minucie, gdy otrzymali rzut karny. Kapitalną interwencją popisał się natomiast Kacper Szewczyk, który jednak 4 minuty później był już bezradny, gdy na listę strzelców wpisał się Mateusz Madzia. Niestety piłkarze Piotra Haudera nie dali już rady odpowiedzieć i 3 punkty powędrowały do gości z Bielska. Na domiar złego po końcowym gwizdku czerwoną kartką ukarany został szkoleniowiec Odry – Piotr Hauder. Za tydzień Odrę czeka kolejny mecz, tym razem wyjazdowy przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry.

Odra Wodzisław 1:2 Rekord Bielsko-Biała

Odra: Szewczyk – Mroczko, Krzyżok, Batelt, Białas – Gajda, Barański, Krężelok, Elorhan – Popczyk, Ośliźlok

Rezerwowi: Poźniak, Pietrowski, B. Krzyżok, Flak, Kalisz, Zdunek, Miensopust, Roguła

Trener: Piotr Hauder

Bramki: Barański 2’ (Odra), Twarkowski 16’ (Rekord), Madzia 67’ (Rekord)