Sparing z 1-ligowym Ruchem na remis

Gracze Odry Wodzisław zremisowali 1:1 z Ruchem Chorzów w swoim trzecim spotkaniu kontrolnym. Bramkę dla Odry z rzutu karnego w 53 minucie zdobył Przemysław Szkatuła.

Początek meczu nie ułożył się po myśli podopiecznych Piotra Haudera, gdyż już w 11 minucie drużyna z Chorzowa objęła prowadzenie za sprawą Kacpra Michalskiego. Odra nie zamierzała się poddawać i potrafiła się odgrywać wyżej notowanemu rywalowi. Do przerwy jednak wynik nie uległ już zmianie. Druga odsłona bardzo szybko przyniosła wyrównanie, a skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Przemysław Szkatuła. W późniejszych fragmentach spotkania gracze Ruchu próbowali sforsować defensywę Odry, ale bez powodzenia. Również Odra stwarzała zagrożenie pod bramką rywala, ale po 90 minutach na tablicy widniał wynik 1:1. Trzeba otwarcie przyznać, że cała drużyna Odry spisała się bardzo dobrze i postawiła wysoko poprzeczkę faworyzowanej ekipie z Chorzowa.

Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00 Odra rozegra kolejny sparing przeciwko LKS Raszczyce na boisku w Radlinie.

Odra Wodzisław 1:1 (0:1) Ruch Chorzów

Odra: Gorel (46’ zawodnik testowany) – zawodnik testowany (85’ zawodnik testowany), Krzyżok, zawodnik testowany, zawodnik testowany (46’ zawodnik testowany) – Roguła (70’ zawodnik testowany), Zdunek (46’ zawodnik testowany), Kalisz (70’ Kaliasz), Szkatuła (86’ zawodnik testowany) – Popczyk (70’ zawodnik testowany), Ośliźlok ( 70’ B. Krzyżok)
Bramki: 11’ Michalski (Ruch), 53’ rzut karny Szkatuła (Odra)

Udostępnij: