• 30 listopada 2022
  • Presezon
  • 0
  • 1344 Wyświetleń

Odra Wodzisław pokonała 3:1 Gwarek Ornontowice w spotkaniu kontrolnym. W drużynie Dumy Wodzisławia wystąpiło wielu zawodników testowanych.

Po zakończonym sezonie piłkarze Odry Wodzisław rozegrali dwa spotkania kontrolne. W pierwszym starciu Niebiesko-Czerwoni ulegli Sparcie Katowice 5:4. Wczoraj na boisku w Nieboczowach podopieczni trenera Piotra Haudera pokonali IV-ligowy Gwarek Ornontowice wynikiem 3:1. Do przerwy był remis 1:1. Bramki zdobyli Szymon Kalisz, Maciej Kłosek, Elorhan.

Skład w pierwszej połowie: Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Krzyżok, Szkatuła, Zawodnik Testowany, Gałecki, Krężelok, Wenglorz, Zawodnik Testowany, Kalisz, Zawodnik Testowany
Skład w drugiej połowie: Zawodnik testowany, Zawodnik Testowany (Kłosek 60′), Zawodnik Testowany (Przygoda 60′), Szkatuła (Fojcik 60′), Kruppa, Zawodnik Testowany (Czogała 70′), Elorhan, Krężelok (Zdunek 55′), Zawodnik Testowany (B. Krzyżok 65′), Kuczera, Zawodnik Testowany (Flak 60′)