Przegrana na koniec rundy

• 22 listopada 2022
  • 0
  • 504 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 0:1 z Cariną Gubin w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek III ligi, grupy trzeciej. Spotkanie to zakończyło nam zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2022/23.

Piłkarze Dumy Wodzisławia liczyli, że uda im się powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu, kiedy z Gubina wywieźli trzy punkty. Przy wygranej i sprzyjających wynikach z innych stadionów, zwłaszcza w meczu LKS-u Goczałkowice-Zdrój z Polonią Bytom, Niebiesko-Czerwoni mogli nie spędzić zimy w strefie spadkowej.

Pierwsza połowa sobotniego spotkania zakończyła się jednak pozytywnie dla ekipy z Gubina. W 34. minucie po faulu piłkarza Odry w polu karnym, sędzia zmuszony był wskazać na wapno. Do piłki podszedł piłkarz Cariny, ale fantastyczna interwencja Wiktora Gorela uchroniła wodzisławian przed stratą bramki. Kilka minut później podopieczni trenera Piotra Haudera nie zdołali już uchronić się przed stratą gola i po pierwszej połowie Carina prowadziła 1:0.

W drugiej części meczu piłkarze Odry mieli nadzieję, że uda się powtórzyć wynik z Legnicy, gdzie mimo dwubramkowego prowadzenia rezerw Miedzi, Niebiesko-Czerwoni zdołali doprowadzić do remisu. Dodatkową motywacją był wynik meczu LKS-u Goczałkowice-Zdrój, który przegrywał z Polonią Bytom. Niestety tym razem piłkarze z Wodzisławia Śląskiego nie dali rady odrobić strat i tym samym Odra Wodzisław zakończyła rundę jesienną przegraną w Gubinie i zimę spędzi w strefie spadkowej.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali naszą drużynę w tej rundzie i do zobaczenia na wiosnę!