Wniosek o rozegranie finału na Stadionie Aleja

Nasz klub złożył wniosek do Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Podokręgu Rybnik, by finał Okręgowego Pucharu Polski, w którym Odra Wodzisław zmierzy się z Decorem Bełk, został rozegrany na Stadionie Aleja w Wodzisławiu Śląskim.

Prezes naszego klubu Marcin Piwoński skierował pismo z prośbą, aby finał Okręgowego Pucharu Polski został rozegrany na Stadionie Aleja w Wodzisławiu Śląskim. Nasz klub pragnie, aby to spotkanie było prawdziwym świętem dla wszystkich kibiców piłkarskich w naszym regionie.

Takie wydarzenie na naszym stadionie byłoby idealnym uświetnieniem obchodów stulecia, które nasz klub obchodzi tym roku, a także pozwoliłaby zjednać całą wodzisławską społeczność piłkarską.

 

Wniosek wysłany przez nasz klub znajdziecie poniżej:

podokreg-rybnik-mecz-finału-pucharu-polski

Udostępnij: