Wysoka przegrana ze Stilonem

• 10 października 2022
  • 0
  • 601 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała aż 1:6 ze Stilonem Gorzów Wielkopolski w spotkaniu 11. kolejki rozgrywek III ligi, grupy trzeciej. Honorową bramkę dla ekipy Dumy Wodzisławia w ostatnich minutach meczu zdobył Jakub Kuczera.

Piłkarze Odry Wodzisław meczem z będącym w kryzysie Stilonem Gorzów mieli zmazać plamę po ostatnim wyjazdowym meczu w Brzegu, w którym podopieczni trenera Jacka Trzeciaka przegrali 0:3. Niestety dla piłkarzy klubu z Wodzisławia Śląskiego dość szybko przekonali się, że sobotni mecz z rywalami z Gorzowa, nie będzie należał do najłatwiejszych. Już w 3. minucie meczu goście po raz pierwszy trafili do siatki. Jeszcze przed zakończeniem pierwszego kwadransu, podwyższyli swoje prowadzenie.

Piłkarze Odry przejęli inicjatywę, ale mieli realny problem z tworzeniem sobie sytuacji podbramkowych, które mogłyby wprowadzić zakłopotanie w szeregach defensywy rywala. Ostatecznie aż do zakończenia pierwszej części meczu, Odra nie była w stanie trafić do siatki i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0 dla Stilonu.

W drugiej połowie piłkarze rywali kontynuowali swoją skuteczną i bezlitosną pod bramką rywala grę. Piłkarze Odry wraz z kolejnymi traconymi bramkami stawali się co raz bardziej bezradni, zdemotywowani i popełniali głupie błędy, które ich słono kosztowały. Do 88. minut goście zdobyli kolejne cztery bramki i na tablicy wyników widniał wynik 6:0 dla Stilonu. W 90. minucie do siatki rywala trafił Jakub Kuczera, który tym honorowym trafieniem ustalił wynik na 6:1 dla Stilonu Gorzów Wielkopolski. To było bardzo bolesne popołudnie dla wszystkich ludzi związanych z Odrą Wodzisław, która po tej porażce wylądowała w strefie spadkowej.