Zapowiedź: Rekord Bielsko-Biała – Odra Wodzisław

Odra Wodzisław zmierzy się dziś na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała w spotkaniu 4. kolejki rozgrywek III ligi. Zapraszamy na zapowiedź tej rywalizacji!

Kibice Dumy Wodzisławia z pewnością jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o środowym meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski. Odra Wodzisław dosyć niespodziewanie przegrała u siebie i poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie ligowym. Podopieczni trenera Jacka Trzeciaka jak najszybciej będą chcieli odkuć się po nieudanym spotkaniu z Wartą. Okazja przychodzi do tego już dzisiaj, kiedy to Niebiesko-Czerwoni zagrają na boisku Rekordu Bielsko-Biała.

Zadanie nie będzie łatwe, bo choćby ostatni sezon dobitnie pokazał jak dobrym i jakościowym zespołem jest Rekord, który wygrał oba mecze rozgrywane przeciwko Odrze. W starciu rewanżowym  w „Cygańskim Lesie” w Bielsku-Białej, Rekordziści pokonali wodzisławian aż 3:0. Dla piłkarzy Odry sobotni mecz będzie stanowił doskonałą okazję do rewanżu za porażkę z ubiegłego sezonu i powrót na zwycięską ścieżkę, po frustrującej przegranej w środku tygodnia z Wartą.

Jesteśmy dopiero na początku nowego sezonu. Po trzech seriach gier piłkarze z Bielska-Białej zajmują 4. pozycję w ligowej tabeli. Przed nimi znajdują się tylko rezerwy Rakowa Częstochowa, Lechia Zielona Góra oraz Pniówek Pawłowice. Odra jest obecnie na miejscu siódmym, z dorobkiem czterech punktów i w przypadku zwycięstwa może przeskoczyć w ligowej tabeli swojego dzisiejszego rywala.

Rekord Bielsko-Biała w dotychczasowych trzech spotkaniach zaliczył dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Miała ona miejsce w pierwszej serii gier, kiedy to podopieczni trenera Dariusza Mrózka wrócili na tarczy z meczu przeciwko Lechii Zielona Góra. W kolejnych dwóch spotkaniach piłkarze drużyny z Bielska-Białej zdobywali już komplety punktów, pokonując kolejno Polonię Bytom, a potem Miedź II Legnicę.

Mamy nadzieję, że piłkarze Odry pokażą w dzisiejszym meczu na co ich stać i podobnie jak tydzień temu w sobotę wywiozą trzy punkty z terenu rywala. Nie jest tajemnicą, że Duma Wodzisławia w ostatnich miesiącach znacznie lepiej radzi sobie na wyjazdach. Dość powiedzieć, że Odra od startu rundy wiosennej poprzedniego sezonu wygrała tylko jeden mecz na własnym stadionie. Kibice zgromadzeni na stadionie w Bielsku-Białej będą dzisiaj świadkami ciekawego starcia. Rekord będzie chciał przedłużyć swoją dobrą passę, a Odra za wszelką cenę będzie dążyła do zmazania plamy po środowym meczu z Wartą.

Mecz Rekord Bielsko-Biała – Odra Wodzisław możecie za darmo obejrzeć dzięki transmisji gospodarzy TUTAJ.

Udostępnij: