Zapowiedź: Odra Wodzisław – Warta Gorzów Wielkopolski

Odra Wodzisław podejmie na Stadionie Aleja Wartę Gorzów Wielkopolski w spotkaniu 3. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia poszuka swojego pierwszego domowego zwycięstwa w tym sezonie, po tym jak w pierwszej serii gier tylko zremisowała z Pniówkiem Pawłowice. Zapraszamy na zapowiedź dzisiejszego spotkania! 

Piłkarze Dumy Wodzisławia w bardzo dobrych humorach podejdą do dzisiejszego meczu. W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Jacka Trzeciaka pokonali 2:0 na wyjeździe LKS Goczałkowice-Zdrój. Mimo, że to dopiero początek sezonu, to może cieszyć, że nasza drużyna z dorobkiem czterech zdobytych punktów znajduje się w czołówce tabeli. W poniedziałek kibice gorąco przywitali naszych piłkarzy na oficjalnej prezentacji zespołu, która odbyła się przy okazji obchodów stulecia naszego klubu.

Wokół klubu panuje ostatnio bardzo pozytywna atmosfera, dlatego wszyscy mamy nadzieję, że po dzisiejszym spotkaniu entuzjazm na Stadionie Aleja będzie jeszcze większy. Wodzisławianie będą szukali okazji do pierwszego domowego zwycięstwa w tym sezonie. W pierwszej kolejce w meczu na rozgrywanym przy B8, Odra zremisowała 3:3 z Pniówkiem Pawłowice, mimo, że na dziesięć minut przed końcem przegrywała 1:3. Problemy z wygrywaniem na własnym stadionie piłkarzy Odry sięgają jeszcze poprzedniej rundy, podczas której zespół wygrał zaledwie jedno domowe spotkanie i to w dodatku dopiero w ostatniej kolejce sezonu, pokonując Polonię Bytom. Stadion Aleja w poprzednich latach był prawdziwą twierdzą i jak już Odra punktowała, to głównie przed własnymi kibicami.

Aż 491 kilometrów musiała przejechać drużyna Warty Gorzów Wielkopolski, by dotrzeć do Wodzisławia Śląskiego na dzisiejszy mecz z Odrą. Gorzowianie w pierwszych dwóch kolejkach uzbierali zaledwie jeden punkt i do meczu na Stadionie Aleja podejdą z innymi humorami niż gospodarze. Trzeba zaznaczyć, że Warta Gorzów Wielkopolski na początku tego sezonu ma naprawdę trudny kalendarz. W pierwszej kolejce mierzyła się z jednym z faworytów do awansu – Polonią Bytom, która pokonała ich aż 4:0, a w sobotę Warta zremisowała z rezerwami Miedzi Legnica. Wyniki te pokazują, że goście w dzisiejszym meczu poszukają swojej szansy do pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie. Mamy nadzieję, że piłkarze Odry te plany pokrzyżują i zgarną dzisiaj komplet punktów.

Transmisję dzisiejszego meczu możecie za darmo oglądać TUTAJ.

fot. Grzegorz Matla | slaskisport.tv

Udostępnij: