Zapowiedź: LKS Goczałkowice-Zdrój – Odra Wodzisław

W sobotnie wczesne popołudnie Odra Wodzisław zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój w spotkaniu 2. kolejki rozgrywek III ligi. Zapraszamy na zapowiedź tej rywalizacji.

Długo wyczekiwany powrót nowego sezonu w Wodzisławiu Śląskim spełnił oczekiwania, gdyż inauguracyjny mecz Odry Wodzisław z Pniówkiem Pawłowice zakończył się remisem 3:3, mimo, że przed końcówką meczu Duma Wodzisławia przegrywała jeszcze 1:3. Podziałem punktów zakończyło się także pierwsze spotkanie nowego sezonu dla LKS-u Goczałkowice-Zdrój, który zremisował 2:2 z rezerwami Miedzi Legnica.

Zarówno w Odrze, jak i LKS-ie doszło latem do sporej przebudowy kadrowej. Z klubu odeszło wielu piłkarzy, ale wielu też dołączyło. Z LKS-u odszedł m.in. Przemysław Trytko oraz Piotr Ćwielong. Odra była zmuszona budować swoją kadrę praktycznie od zera. Do drużyny z Wodzisławia Śląskiego przyszedł też nowy trener. Dla obu drużyn, które wybiegną w sobotę na boisku, początek nowego sezonu jest startem czegoś nowego i ciągłym procesem zgrywania nowej kadry.

Ostatnia wizyta Dumy Wodzisławia w Goczałkowicach-Zdroju zakończyła się dosyć niespodziewanym zwycięstwem Odry, która wygrała tamto spotkanie aż 5:1. Był to jeden z najlepszych występów naszych piłkarzy w meczach poza domem w ubiegłej kampanii.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę o godzinie 13:00! Mecz odbędzie się bez udziału publiczności ze względu na trwające prace na terenie obiektu.

Udostępnij: