Dziękujemy Wam za grę w Odrze!

  • 25 lipca 2022
  • Kadra
  • 0
  • 682 Wyświetleń

Klub Odra Wodzisław informuje, że dziewięciu piłkarzy, którzy występowali w Dumie Wodzisławia w rundzie wiosennej poprzedniej kampanii, nie będzie częścią kadry naszego zespołu na sezon 2022/23 i tym samym opuściło drużynę.

Letni okres przygotowawczy wiążę się często ze sporymi przetasowaniami w kadrach zespołów. Nasz klub pragnie poinformować, że dziewięciu zawodników, których wodzisławscy kibice mieli okazję oglądać na wiosnę na boiskach rozgrywek III ligi, żegna się z naszym klubem. Są to: Jan Borek, Artur Sip, Dawid Witek, Błażej Czuban, Maksym Niemiec, Kacper Żelazowski, Marcin Radzewicz, Michał Rycka oraz Wiktor Piejak. Z wyżej wymienionych graczy, Jan Borek reprezentował niebiesko-czerwone barwy przez cały sezon, a reszta zawodników przyszła na Bogumińską 8 w zimowej przerwie.

Całej grupie piłkarzy dziękujemy za występy w koszulce Odry Wodzisław, wywalczenie utrzymania w rozgrywkach III ligi oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze, życząc samych sportowych oraz życiowych sukcesów!

Udostępnij: