Pewne zwycięstwo z Radzionkowem

  • 23 lipca 2022
  • Po meczu
  • 0
  • 1174 Wyświetleń

Odra Wodzisław pewnie pokonała 5:1 Ruch Radzionków w czwartym meczu kontrolnym. Wszystkie bramki dla Dumy Wodzisławia padły w drugiej części spotkania.

Po zwycięstwie w środku tygodnia nad Unią Turza Śląska, Odra Wodzisław zmierzyła się dziś z innym czwarto ligowcem – Ruchem Radzionków. Pierwsza połowa była naprawdę intensywna i wyrównana. Piłkarze obu zespołów wykazali się ogromnym zaangażowaniem, ale mieli problemy ze stwarzaniem sobie stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki. Rywale z Radzionkowa z każdą minutą w pierwszej połowie czuli się coraz pewniej i byli naprawdę blisko objęcia prowadzenia, ale piłka po strzale jednego z „Cidrów” odbiła się tylko od poprzeczki bramki strzeżonej przez Vitaliyego Onopko.

W drugiej połowie piłkarze odbili sobie brak bramek w pierwszej części spotkania i urządzili sobie prawdziwy koncert strzelecki. W 54. minucie po faulu w polu karnym Ruchu Radzionków, sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Przemysław Szkatuła, który pewnie pokonał bramkarza. Dziesięć minut później Duma Wodzisławia zdobyła drugiego gola. Zawodnik testowany kilkukrotnie dobijał piłkę zanim ostatecznie trafił do siatki. Widzowie zgromadzeni na tym meczu nie musieli długo czekać na kolejne trafienie, które padło 60 sekund później. Inny z testowanych piłkarzy przeprowadził rajd, wpadł w pole karne i trafił do siatki. Pięć minut później goście zdobyli bramkę, która dawała im jeszcze małą nadzieję na pozytywny wynik w tym meczu, ale ostateczne słowo należało do podopiecznych trenera Jacka Trzeciaka. Dwie bramki zawodnika testowanego w ostatnim kwadransie spotkania, sprawiły, że ostatecznie Odra Wodzisław wygrała to spotkanie wynikiem 5:1.

Udostępnij: