W przedświąteczny Piątek tylko Remis!

W piątkowy wieczór na stadionie Aleja podejmowaliśmy zespół z Jeleniej Góry. Po raz kolejny w tym sezonie, domowa potyczka zakończyła się remisem.

W 10 minucie pierwszy groźniejszy atak naszej drużyny. Niespełna dwie minuty później doskonały szybki atak i sytuacje sam na sam wykorzystuje Mateusz Flak. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie wygrywamy, lecz wygląda to słabo. Nasi piłkarze oddali tylko 3-4 strzały celne. Goście natomiast nacierali na naszą bramkę ale doskonale po raz kolejny w tym sezonie spisywał się Sip. W 70 minucie meczu gola strzelają goście bezpośrednio z rzutu rożnego. Dwie minuty przed końcem spotkania groźny strzał Radzewicza i minimetry dzielą nas od zdobycia gola. W drugiej połowie nasz zespół nie mógł się ”obudzić”. Dopiero w samej końcówce spotkania zaczęli stwarzać klarowne sytuacje ale niestety ostatecznie remisujemy ten mecz. Przypomnijmy, że poprzednia potyczka  tych drużyn również zakończył się remisem. Pozostaje niedosyt, ale szanujemy jeden punkt i walczymy dalej!