Zapowiedź: Pniówek Pawłowice – Odra Wodzisław

  • 16 października 2021
  • Zapowiedzi
  • 1
  • 706 Wyświetleń

Odra Wodzisław zmierzy się z Pniówkiem Pawłowice w spotkaniu 13. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia będzie liczyła na drugie zwycięstwo z rzędu, po tym jak tydzień temu ograła u siebie Gwarek Tarnowskie Góry.

Niebiesko-Czerwoni do sobotniego spotkania w Pawłowicach przystąpią mocno zranieni. W środku tygodnia bowiem, Odra mierzyła się w derbowym meczu z ROW-em 1964 Rybnik w ramach półfinału Okręgowego Pucharu Polski. Mimo prowadzenia przez większość spotkania, podopieczni trenera Mieczysława Jakubowskiego stracili dwie bramki w końcówce i ostatecznie mecz przegrali. Mimo wielu problemów pozasportowych, Odra rozpoczęła ten sezon bardzo przyzwoicie. Drużyna znajduje się w tym momencie na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Najbliższy rywal piłkarzy z Wodzisławia znajduje się natomiast na 11. miejscu. Pniówek Pawłowice uzbierał jak dotąd 14 punktów, a wyniki zespołu w tym sezonie to prawdziwa sinusoida. Pniówek gra bardzo nierówno i ma problem z ustabilizowaniem dobrej formy. W ostatnim meczu podopieczni trenera Grzegorza Łukasika przegrali na wyjeździe z rozpędzoną Polonią Bytom, co było ich czwartą przegraną w tym sezonie. Tabela rozgrywek jest bardzo spłaszczona, a różnice punktowe pomiędzy zespołami są niewielkie. Niezwykle ważne jest więc regularne punktowanie i miejmy nadzieję, że w sobotnim meczu w Pawłowicach, Odra Wodzisław po raz kolejny będzie mogła dopisać kolejne oczka do swojego konta.

Udostępnij:

Komentarz:

  • kowal

    ” Duma Wodzisławia będzie liczyła na drugie zwycięstwo z rzędu, po tym jak tydzień temu ograła u siebie Rekord Bielsko-Biała.” – ograliśmy ostatnio Gwarek Tarnowskie Góry. 😉

  • Dodaj komentarz