Zapowiedź: Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław

Odra Wodzisław przystąpi w środowy wieczór do spotkania zaległego, w którym zmierzy się na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra. Podopieczni Damiana Nowaka będą chcieli zmazać plamę po sobotniej porażce w Lubinie.

Mecz w Jeleniej Górze początkowo miał odbyć się w ramach 7. kolejki rozgrywek III ligi, ale został przełożony na prośbę policji. Nowy termin rozegrania meczu wyznaczono więc na jutro (środa) na godzinę 19:00. Odra do tej rywalizacji przystąpi zaledwie kilka dni po wysokiej porażce w Lubinie, gdzie Duma Wodzisławia przegrała aż 0:7. Mecz z Karkonoszami będzie dla Odry doskonałą okazją na powrót na odpowiednie tory. Przed meczem z Zagłębiem II Lubin, Niebiesko-Czerwoni notowali bardzo udane występy, zaliczając pięć meczów z rzędu bez porażki. Drużyna Karkonoszy Jelenia Góra znajduje się po drugiej stronie. Podopieczni Ołeksandra Szeweluchina wygrali w tym sezonie zaledwie dwa mecze i aktualnie znajdują się w strefie spadkowej, ze stratą dwóch punktów do bezpiecznej strefy. Zespół z Jeleniej Góry potrzebuje punktów bo ma zaledwie jeden punkt nad ostatnim w tabeli Piastem Żmigród. Dobrą informacją dla piłkarzy z Jeleniej Góry jest fakt, że jutrzejszy mecz będzie rozgrywany na ich stadionie, bo dwa zwycięstwa, które zaliczyli w tym sezonie, miały miejsce właśnie na ich boisku. Odra ma póki co za sobą trzy wyjazdy, z których przywiozła sześć punkt. Trzeba to uznać za naprawdę solidny wynik i miejmy nadzieję, że po jutrzejszym meczu będzie on jeszcze lepszy.

Udostępnij:

Komentarz:

  • kowal

    „Zespół z Zielonej Góry potrzebuje punktów bo ma zaledwie jeden punkt nad ostatnim w tabeli Piastem Żmigród. Dobrą informacją dla piłkarzy z Zielonej Góry jest fakt […]” – ktoś tu chyba nie wie z kim gramy 😉 JELENIA GÓRA

  • Dodaj komentarz