• 15 listopada 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 2180 Wyświetleń

Odra Wodzisław pewnie pokonuje wynikiem 4-0 Iskrę Pszczynę i zasiada na fotelu lidera, na którym spędzi zimę. Tą pełną zwrotów akcji rundę Niebiesko-Czerwoni mogą zapisać pozytywnie.

Sobotni dzień kibice Odry Wodzisław zapamiętaj bardzo dobrze za sprawą wywalczonego Mistrzostwa Jesieni przez ich drużynę. Przed rozpoczęciem tego spotkania zakończył się mecz w Katowicach, w którym aktualnie panujący lider poległ, czyli Unia Książenice. Niebiesko-Czerwoni musieli więc już tylko swój mecz wygrać, aby spędzić zimę na fotelu lidera.

W pierwszej połowie Odra Wodzisław ruszyła do ataków. Przyparta do muru Iskra próbowała się bronić i to skutecznie, bowiem do przerwy na tablicy widniał wynik 0-0.

W drugiej części tego spotkania Duma Wodzisławia rozpoczęła koncert strzelecki, a pierwszy na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Lalko. Następnie do bramki rywali trafił jeszcze Damian Tarka i było już 2-0. Niebiesko-Czerwonych nie zadowalało takie prowadzenie i w 78. minucie Artur Gać pewnie wykonał rzut karny. Wynik zamknął młody Salvador Pryka zaledwie siedem minut później.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski (46. min. Wnuk), Woś (60. min. Gać), Lalko, Krzyżok, Białas, Kłosek (60. min. Tarka), Zdunek, Dudziński, Zieliński (73. min. Chatys), Abuladze (79. min. Pryka), Tabala

Już teraz Odrę Wodzisław czekają Derby Wodzisławia Śląskiego z MKP Centrum w ramach półfinału Okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się już w środę. Początek tego derbowego pojedynku o godzinie 17:00. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie.