7. kolejka: Zapowiedź

Czas na trzeci wyjazd tego sezonu. Tym razem Niebiesko-Czerwoni zawitają do Landka. Pierwszy gwizdek tego spotkania już o godzinie 16.00 na stadionie przy Rudzica 32.

 

Podtrzymać passę

Duma Wodzisławia od 8 sierpnia rozpoczęła passę zwycięstw, która trwa nadal. Najbardziej okazałą wygraną była zapewne ta w ramach Derbów Wodzisławia Śląskiego, kiedy to podopieczni Adama Burka pokonali 6-0 MKP Centrum Wodzisław Śląski. Już w sobotę Odra stanie przed podtrzymaniem nadal tej świetne passy.

 

 

Niezwyciężony Tabala

Skuteczność Adriana Tabali od samego początku stoi na bardzo wysokim poziomie. Zdobył on aż 6 bramek w 6 spotkaniach, co daje imponujący wynik. W lidze znajduje się na drugim miejscu klasyfikacji strzelców, mając tylko jedną bramkę mniej od Patryka Gembickiego z Rozwoju Katowice oraz Piotra Bysieca z Unii Książenice.

 

 

Trochę o rywalu

Spójnia Landek powstała w 1992 roku. Klub ten, który stroją biało-niebieskie barwy konsekwentnie na przestrzeni lat awansował na coraz to wyższy poziom rozgrywkowy, aż znalazł się w IV lidze, w której pierwszy raz się pojawił w 2013 roku. Więcej o naszym rywalu przeczytacie w artykule “Z obozu rywala” (tutaj).

 

 

Już w sobotę kolejny przystanek, a będzie nim Landek. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00.

Udostępnij: