Z obozu rywala – KS Spójnia Landek

Będącą w doskonałej formie Odrę Wodzisław czeka kolejny mecz wyjazdowy w tym sezonie. W sobotę nasza drużyna uda się na stadion ekipy Spójni Landek. Przed Niebiesko-czerwonymi stoi kolejna duża szansa na zdobycie trzech punktów, gdyż nasi rywale zdobyli zaledwie 6 punktów w 6 meczach.

 

Podopieczni Krystiana Odrobińskiego mieli dosyć ciężki początek sezonu, gdyż swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w czwartej kolejce. Drużyna przystępuje do tego meczu z jedenastej pozycji w tabeli, notując trzy remisy i dwie porażki.

 

Największym problemem tej drużyny wydaje się być siła ofensywna, gdyż zdobyli oni w tym sezonie jak dotąd zaledwie 5 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Drużyna o wiele lepiej pokazuje się w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski, gdzie dotarła już do trzeciej rundy. W poprzedniej pokonała aż 10:0 ekipę LKS Zapora Porąbka.

 

Nasz zespół na pewno nie może zlekceważyć rywala, gdyż w poprzednim sezonie Odra przegrała u siebie 1-2 z tym klubem. Mecze wyjazdowe zawsze są ciężkie, jednak Duma Wodzisławia nieraz pokazywała, że potrafi stawić czoła ciężkim wyzwaniom.

Udostępnij: