6. kolejka: Zapowiedź

Czas na powrót święta piłkarskiego na Bogumińską 8. Już w sobotę Odra Wodzisław zagra z Jednością 32 Przyszowice przy udziale publiczności, jeśli nie ulegną zmiany w obostrzeniach. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00.

 

 

Publiczność powraca na Aleję

Jeśli obostrzenia nie ulegną zmianie, to już w sobotę kibice będą mogli pojawić się na stadionie i wspierać Odrę Wodzisław. Wsparcie kibiców bardzo pomaga drużynie Odry, która słynie ze świetnej atmosfery na swoich meczach. Potwierdzenia tego, że ekipie z Wodzisławia gra się lepiej przy dopingu swoich kibiców można znaleźć w słowach Arkadiusza Wosia, z którym w tym tygodniu poruszyliśmy między innymi ten temat. Cały wywiad do przeczytania (tutaj).

 

 

Bramkostrzelni Niebiesko-Czerwoni

Po dniach posuchy strzeleckiej w postaci meczu najpierw z GKS-em Radziechowy-Wieprz, a następnie ze Startem Mszana, Odra Wodzisław znów ustrzeliła “szóstkę”. Tym razem ofiarą Niebiesko-Czerwonych była Unia Turza Śląska. Czy w sobotę padnie również wiele efektownych bramek?

 

 

Trochę o rywalu

Aktualnie Jedność 32 Przyszowice znajduje się w tabeli na 16. miejscu z dorobkiem 3 punktów. Patrząc w historyczne dzieje tego klubu możemy zauważyć, że powstał on w 1932 roku. Jedność ma na swoim koncie występy w A-klasie, Lidze Okręgowej i w IV lidze, w której pojawia się już po raz kolejny.

 

 

Każdy kto śledził ostatnie sezony Odry Wodzisław wie dobrze, że każdy mecz ma ogromne znaczenie. Każde spotkanie to walka o awans i tak będzie również w sobotę. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00. Z racji ograniczeń prosimy o wcześniejsze przyjście i spokojny zakup biletu. Do zobaczenia na Alei Niebiesko-Czerwoni!

Udostępnij: