1. kolejka: Zapowiedź

Już w sobotę pierwszy mecz sezonu. Inauguracje zawsze budzą wiele emocji. Oczekiwanie kibiców dobiega końca, sędzia gwiżdże i rozpoczyna niezwykłą historię o nazwie “liga”. To wszystko już o 17.00 w sobotę.

 

Zmiany

Od poprzedniego sezonu nastąpiło kilka zmian. Największą z nich jest objęcie pozycji trenera przez ówczesnego asystenta – Adama Burka. Do Odry przybyło również wiele nowych nazwisk, lecz szkielet zespołu został nienaruszony. Głośnym transferem nazwać możemy przybycie Emmanuel’a Sarki’ego. Podczas meczów kontrolnych można było zauważyć wielką sympatię kibiców skierowaną do tego zawodnika. Do Dumy Wodzisławia przybyło też wielkie nazwisko zapisane na kartach historii naszego klubu. Mowa tutaj o Mateuszu Słodowym, którego powrót ucieszył spore grono kibiców. Adam Burek zechciał również pozyskać wielu młodych zawodników, ale i również ogranych graczy, którzy wykazują spory potencjał. W kadrze trenerskiej oprócz zmiany szkoleniowca, doszło również do innych zmian w postaci nowych członków sztabu. Odchodząc od spraw sportowych ważną zmianą jest również usunięcie członu “APN”, od niedawna nasz klub nazywa się “Odra Wodzisław Śląski Spółka z o. o.”.

 

Okres przygotowawczy

Okres przygotowawczy został oceniony bardzo pozytywnie przez Trenera Adama Burka. Każdy członek kadry dał z siebie wszystko, aby zbliżający się sezon zaliczyć do bardzo udanych. Podsumowanie okresu przygotowawczego znajdziecie tutaj.

 

Zwycięzca grupy

W sobotę zmierzymy się z silnym zespołem, bowiem LKS Czaniec wygrał grupę 4. ligi w poprzednim sezonie. Nasi sobotni rywale ulegli w dwumeczu barażowym remisując oba spotkania. Bramki negatywnie zaważyły na losach tych baraży dla klubu LKS Czaniec. Ważnym elementem sobotniego meczu będzie na pewno wsparcie kibiców. Stadion Aleja w poprzednim sezonie stał się twierdzą nie do zdobycia. Nikt nie ma nic przeciwko, aby było podobnie w zbliżającym się sezonie.

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów, aby umożliwić szybkie nabycie wejściówek innym kibicom. Do zobaczenia na Stadionie Aleja! Stwórzmy razem coś niezwykłego! 

Udostępnij: