Podsumowanie Okresu Przygotowawczego

  • 6 sierpnia 2019
  • Po meczu
  • 0
  • 1501 Wyświetleń

Nasza drużyna zakończyła okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Był to bardzo intensywny oraz dobrze przepracowany okres przez naszych zawodników. Pozwolił on odpowiednio przygotować się do rozgrywek 4. ligi oraz zgrać drużynę z nowymi zawodnikami w składzie.

Ekipa Odry Wodzisław rozegrała w tym okresie 7 spotkań. Cztery spotkania udało nam się wygrać, natomiast trzy niestety skończyły się porażką. Przez cały ten okres nasza drużyna zdobyła 14 bramek, tracąc 15. Najskuteczniejszym graczem całego presezonu był Patryk Dudziński, który łącznie zdobył 4 bramki.

 

Wszystkie wyniki:

ODRA WODZISŁAW 3-1 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC

ODRA WODZISŁAW 2-1 GÓRNIK II ZABRZE

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2-1 ODRA WODZISŁAW

POLONIA BYTOM 6-1 ODRA WODZISŁAW

ODRA WODZISŁAW 1-4 GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

ODRA WODZISŁAW 4-0 RUCH RADZIONKÓW

ODRA WODZISŁAW 2-1 DECOR BEŁK

 

Kilka słów od trenera Adama Burka:

“Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania zawodników, sztabu szkoleniowego oraz innych pracowników klubu podczas okresu przygotowawczego, który został zakończony. Plan maksimum został zrealizowany, przed nami już okres startowy i bezpośrednie przygotowanie zespołu do meczów mistrzowskich.

Korzystając z okazji chciałbym w imieniu zespołu zaprosić wszystkich kibiców Dumy Wodzisławia na piątkową prezentacje drużyny oraz w szczególności na pierwszy mecz mistrzowski. Przed nami od razu duże wyzwanie, zmierzymy się z mistrzem poprzedniego sezonu. Wasze wsparcie jest kluczowe, bądźcie naszym 12. zawodnikiem i razem budujmy twierdzę nie do zdobycia przy Bogumińskiej 8. Zapewniam, że w każdym meczu pójdziemy na całość, zawsze zagramy o pełną pule. Liczymy na was!”

 

Już w sobotę o godzinie 17.00 Odra Wodzisław rozegra mecz z LKS Czaniec. Zapraszamy wszystkich na Stadion Aleja!

Udostępnij: