Karty zostały odkryte

To był świetny wieczór. Kibice poznali wszystkich ludzi, którzy będą ciężko pracować na jak najlepsze wyniki w zbliżającym się sezonie.

Na samym początku oprócz konferansjera na scenie stanął przedstawiciel Stowarzyszenia Sympatyków Odry Wodzisław, który krótkim słowem wstępu wprowadził uczestników do przygotowanej niespodzianki. Po pewnym czasie drużyna Odry Wodzisław pojawiła się przyjeżdżając na prezentację nowym autokarem!

Jako pierwszy został przedstawiony Marcin Musioł, a ostatnią osobą, która wkroczyła na scenę po wyczytaniu był znany wszystkim w Wodzisławiu i nie tylko, Ryszard Wieczorek. Kibice powitali go bardzo gorąco skandując.

Po prezentacji nastał czas na wspólny śpiew przy świetle rac. W amfiteatrze rozbrzmiały przyśpiewki, które łączyły w nadziei serca wszystkich kibiców.

Nastał czas konkursu, który polegał na podbijaniu piłki. Kto podbił najwięcej – wygrał. Nagrodą był karnet.

Następnie kibice mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami Dumy Wodzisławia, a dziennikarze przystąpili do przeprowadzania wywiadów. Młodzi fani Odry Wodzisław mogli również skorzystać z okazji „pokopania” razem z piłkarzami Dumy Wodzisławia.

Wieczór ten pokazał, że wiara jest wielka, a nadzieja rośnie. Bądźmy razem w tym sezonie!

Zobacz galerię zdjęć!

Udostępnij: