13. kolejka: Zapowiedź

W sobotę, 4 listopada udajemy się do Raciborza by rozegrać tam spotkanie 13. kolejki Zina Klasy Okręgowej z miejscowym zespołem Rafako. Z naszym najbliższym przeciwnikiem w ubiegłym sezonie dwukrotnie zremisowaliśmy bezbramkowo. Rafako w obecnych rozgrywkach zajmuje piątą pozycję w tabeli z dwudziestoma punktami na swoim koncie. Dotychczas pięciokrotnie zwyciężyli (1:0 z Fortecą Świerklany, 2:0 z Zameczkiem Czernica, 2:0 z Naprzodem Syrynia, 2:1 z Krzyżanowicami, 2:1 z Borucinem). Zespół z Raciborza również pięciokrotnie remisował i poniósł tylko jedną porażkę – 1:2 z Płomieniem Połomia. W ostatniej kolejce podopieczni Grzegorza Jakosza zremisowali w Krzanowicach 1:1.

Odra od czterech ostatnich spotkań jest niepokonana, a od trzech nie straciła punktu! Ubiegłoweekendowe zwycięstwo przy Bogumińskiej z Naprzodem Syrynia tylko zwiększyło apetyty na kolejne mecze. Niebiesko-Czerwoni są głodni punktów, a mamy nadzieję, że z Raciborza przywiozą ich komplet oraz sukcesywnie awansują na wyższą lokatę w ligowej tabeli. Początek sobotniego spotkania o godzinie 13:00 na boisku w Raciborzu przy ulicy Łąkowej 33.

Zestaw par 13. kolejki
Sobota 4 listopada
Rafako Racibórz – Odra Wodzisław
Naprzód Czyżowice – Naprzód Borucin
Granica Ruptawa – KS 1905 Krzanowice
Naprzód Syrynia – LKS Krzyżanowice
Polonia Marklowice – Płomień Połomia
Zameczek Czernica – Naprzód Zawada
Niedziela 5 listopada
Przyszłość Rogów – Gwiazda Skrzyszów
Forteca Świerklany – MKS 32 Radziejów-Popielów

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław organizuje wspólny wyjazd samochodo-autokarowy na to spotkanie. Zbiórka kibiców na Stadionie „Aleja” o godzinie 12:00. Zachęcamy do uczestnictwa w meczu i wsparcia Niebiesko-Czerwonych głośnym dopingiem!

Udostępnij: