6. kolejka: Zapowiedź

Już jutro czeka nas mecz 6. kolejki Zina Klasy Okręgowej. W spotkaniu, które zostanie rozegrane przy Bogumińskiej zmierzymy się z ubiegłorocznym wicemistrzem okręgówki, drużyną Przyszłości Rogów. Nasz najbliższy przeciwnik w obecnych rozgrywkach zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem 11 punktów. Podopieczni Tomasza Sosny zwyciężyli trzykrotnie (z KS 1905 Krzanowice 4:3; z Granicą Ruptawa 2:1; z Fortecą Świerklany 1:0) oraz dwukrotnie remisowali bezbramkowo (z Rafako Racibórz i Naprzodem Czyżowice). Warto zaznaczyć, że wszystkie triumfy odnieśli na wyjeździe, zaś podziałem punktów kończyły się mecze domowe. W sezonie 2016/17 Odra w obu spotkaniach musiała uznać wyższość rywala (porażki 0:2 w Wodzisławiu oraz 0:4 wiosną w Rogowie). W ostatni weekend Niebiesko-Czerwoni szczęśliwie zremisowali w Skrzyszowie, a wcześniej rozgromili Fortecę Świerklany oraz wysoko wygrali z MKS 32 Radziejów-Popielów. Liczymy na walkę o każdy centymetr boiska i kolejne bramki strzelone przez piłkarzy Odry Wodzisław. Początek sobotnich zawodów przy Bogumińskiej 8 o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

  • Karnety-cegiełki na rundę jesienną (50 zł) oraz jednorazowe wejściówki (7 zł) do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o godzinie 18:00!

Zestaw par 6. kolejki
Sobota 16 września
Odra Wodzisław – Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice – Forteca Świerklany
Zameczek Czernica – Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia – Granica Ruptawa

LKS Krzyżanowice – Rafako Racibórz
Naprzód Zawada – KS 1905 Krzanowice

Płomień Połomia – Naprzód Borucin
Gwiazda Skrzyszów – MKS 32 Radziejów-Popielów

Udostępnij: