2. kolejka: Zapowiedź

W sobotę o godzinie 17:30 Odra Wodzisław rozegra pierwsze ligowe spotkanie przed własną publicznością! Na Bogumińską przyjeżdża zespół prowadzony przez Antoniego Jelenia – Naprzód Czyżowice. Nasz najbliższy przeciwnik ubiegły sezon zakończył na jedenastej pozycji w tabeli, a w spotkaniach z Odrą dwukrotnie musiał uznać wyższość Niebiesko-Czerwonych. W Czyżowicach wygraliśmy 2:1, zaś w rundzie rewanżowej na „Alei” 4:2. Oba zespoły w zeszły weekend zdobyły komplet punktów. W meczu wyjazdowym 1. kolejki czyżowiczanie po bramkach Kacpra Tatarczyka, Mateusza Danieluka, Rafała Mandery oraz Adriana Wierzgonia pokonali Granicę Ruptawa 4:3, a podopieczni Tomasza Włoki triumfowali w Zawadzie 3:1. Piłkarskie zawody 2. kolejki Zina Klasy Okręgowej zapowiadają się bardzo ciekawie, ponieważ obydwie ekipy ewidentnie są na fali. Możemy być pewni wielu sytuacji podbramkowych oraz walki o każdy centymetr boiska. Zapraszamy na mecz!

  • Karnety-cegiełki na rundę jesienną (50 zł) oraz jednorazowe wejściówki (7 zł) do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • W przerwie meczu przed wejściem do sektora „C” będą zbierane zapisy na nowe koszulki meczowe! Więcej informacji znajduje się tutaj.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 17:30!

Zestaw par 2. kolejki
Sobota 19 sierpnia
Odra Wodzisław – Naprzód Czyżowice
Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz
Zameczek Czernica – Naprzód Borucin
Naprzód Syrynia – MKS 32 Radziejów-Popielów
LKS Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów
Niedziela 20 sierpnia
Forteca Świerklany – Granica Ruptawa
Polonia Marklowice – KS 1905 Krzanowice
Naprzód Zawada – Płomień Połomia

Udostępnij: