Podsumowanie okresu przygotowawczego

W najbliższą sobotę rozgrywamy pierwszy mecz o stawkę więc przyszedł czas na podsumowanie okresu przygotowawczego. Zajęcia treningowe prowadzono kilka razy w tygodniu od dnia 12 lipca. Zespół Odry Wodzisław rozegrał 5 gier kontrolnych z zespołami, które na co dzień występują na różnych poziomach rozgrywkowych – od 4 ligi do B klasy.

Po wczorajszym spotkaniu sparingowym poprosiliśmy trenera Tomasza Włokę o kilka słów komentarza na temat przygotowań:
Przygotowania dobiegły już końca. W sobotę startujemy z pierwszym meczem w Pucharze Polski. Początki nie ukrywam były bardzo trudne… Wiadomo, sezon urlopowy, praca i tak dalej, spowodowały, że nie zawsze była frekwencja na treningu tak dobra, jaką byśmy sobie życzyli. Sukcesywnie z dnia na dzień zawodników na treningach było coraz więcej, stąd też ten dzisiejszy sparing (z młodzieżowcami Polonii Bytom, której również trenerem jest Tomasz Włoka – przyp. red.) można powiedzieć już w pełnym składzie praktycznie, z wyjątkiem tylko Sebastiana Markiewicza, któremu dolegają jeszcze sprawy zdrowotne. Ogólnie jestem zadowolony z tego co zostało przepracowane przez ostatnie 3-4 tygodnie. Poczekajmy do pierwszego meczu mistrzowskiego. Zobaczymy jaki będzie z tego efekt.

Zapytaliśmy również o realne cele oraz plany na zbliżający się sezon?
Nie chcę tutaj strzelać i obiecywać czegokolwiek. Założyliśmy sobie w szatni, że będziemy się przygotowywać do każdego meczu, który nas będzie czekał i będziemy robili wszystko by w każdym meczu zdobywać trzy punkty, a cel w pewnym momencie pojawi się sam.

Udostępnij: