Zapowiedź 17. kolejki

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 przy Bogumińskiej Odra Wodzisław zmierzy się z Naprzodem Czyżowice. Podopieczni Antoniego Jelenia w pierwszej tegorocznej kolejce rozgromili u siebie zespół z Zawady 5:0. Do Wodzisławia przyjeżdżają więc podbudowani i z chęcią walki o wyższą – niż przedostatnia – pozycję w tabeli. Nasi najbliżsi rywale w obecnym sezonie zdobyli dotychczas 14 punktów, trzykrotnie wygrywając (z Gołkowicami, Łaziskami i wspomnianą Zawadą) oraz pięciokrotnie remisując. Drużyna z Czyżowic swoje zwycięstwa odnosiła tylko na własnym boisku, co przed niedzielnym spotkaniem może napawać optymizmem wodzisławskich kibiców. Najskuteczniejszymi zawodnikami Naprzodu, którzy zdobyli po 4 bramki są Mateusz Danieluk oraz Kamil Kaczorowski. W rundzie jesiennej Odra zwyciężyła w Czyżowicach 2:1. Szczegóły tego spotkania dostępne tutaj.


Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Na ostatnim meczu z Rafako Racibórz zebraliśmy pieniądze dla Oliwii. Tym razem będziemy zbierać dla chorej na białaczkę córki jednego z kibiców Odry. Więcej informacji tutaj.
  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w niedzielę o 17:00!

Zestaw par 17. kolejki
Sobota 25 marca:
Rafako Racibórz – LKS Krzyżanowice
Polonia Marklowice – Naprzód Syrynia
LKS Tworków – KS 27 Gołkowice
Silesia Lubomia – Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów – Przyszłość Rogów
MKP Centrum – Naprzód Zawada
Naprzód Borucin – Polonia Łaziska
Niedziela 26 marca:
Odra Wodzisław – Naprzód Czyżowice

Udostępnij: