Zapowiedź 11. kolejki

W sobotę, 22 października o godzinie 18:00 Odra Wodzisław przy Bogumińskiej 8 rozegra swoje spotkanie w ramach 11. kolejki ligi okręgowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie w meczu z Naprzodem Borucin. Będzie to mecz, któremu towarzyszyć będą nie tylko piłkarskie emocje, ale przede wszystkim wspaniała oprawa, którą stworzycie właśnie Wy – fani wodzisławskiego sportu. Przeciwnik, który w obecnym sezonie wygrał 4 spotkania i odniósł 1 remis, zajmuje 10 pozycję w tabeli. Z pewnością postawi bardzo wysoko poprzeczkę piłkarzom Odry, którzy tydzień temu przegrali mecz „wyjazdowy” z drużyną MKP Centrum, tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania. Nasi zawodnicy muszą w końcu przełamać passę 5 spotkań bez zwycięstwa… Kiedy, jak nie w sobotę? Mamy nadzieję, że wspaniały doping kibiców i zaangażowanie piłkarzy przyniosą wspólnie wyczekiwany efekt, jakim będzie komplet punktów!

Dotychczasowe wyniki w tym sezonie
Odra Wodzisław 0:0 1:2 1:0 3:0 3:1 3:0 0:2 0:0 1:1 1:0
Naprzód Borucin 2:1 5:1 1:2 3:0 3:1 4:3 3:0 2:1 1:1 0:1

 

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

odra-b8-zapowiedz

Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

Przed oraz w przerwie spotkania w górnej części sektora C będzie możliwość zamówienia aktualnych koszulek, w których występują piłkarze Odry Wodzisław. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 jutro o 18:00!

Zestaw par 11. kolejki
Sobota 22 października:
Odra Wodzisław – Naprzód Borucin
Polonia Marklowice – Silesia Lubomia
Rafako Racibórz – Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia – Naprzód Zawada

KS 27 Gołkowice – Polonia Łaziska
Niedziela 23 października:
LKS Krzyżanowice – MKP Centrum
LKS Tworków – Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów

Udostępnij: