Zapowiedź 6. kolejki

W niedzielę, o godzinie 16:00 Odra Wodzisław stoczy kolejną walkę o 3 punkty. Mecz odbędzie się w Świerklanach, na stadionie przy ulicy Zamkowej.

Zacznijmy jednak od początku – Niebiesko-Czerwoni po dotychczasowych pięciu kolejkach (trzy zwycięstwa, remis i porażka) zajmują pozycję w górnej części tabeli, a nasz najbliższy rywal – Forteca Świerklany – uplasował się na dziewiątym miejscu, gromadząc 6 punktów (wygrana w Tworkowie, remisy z Gwiazdą Skrzyszów, Silesią Lubomia oraz Polonią Marklowice). W ostatniej kolejce zespół Fortecy – prowadzony przez trenera Mateusza Galikowskiego – odniósł pierwszą porażkę w sezonie. Świerklany przegrały z Rafako Racibórz 1:2.

Przypomnijmy, że gospodarze niedzielnego meczu to tegoroczny spadkowicz z IV ligi. Z Fortecą mierzyliśmy się już w spotkaniu kontrolnym w ramach przygotowań do obecnego sezonu. Po bramkach Artura Gacia, Łukasza Sella i Mateusza Bugli wygraliśmy sparing 3:2. Mamy nadzieję, że pozytywny dla nas wynik się powtórzy i wrócimy do Wodzisławia Śląskiego z 3 punktami!

Zestaw par 6. kolejki
Sobota 17 września:
KS 27 Gołkowice – LKS Krzyżanowice
Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz
MKP Centrum – Silesia Lubomia
Niedziela 18 września:
Naprzód Borucin – Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Zawada – LKS Tworków
Naprzód Czyżowice – Naprzód Syrynia

Polonia Łaziska – Polonia Marklowice
Forteca Świerklany – Odra Wodzisław

Ze względu na zakaz nałożony przez Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej na to spotkanie nie jest organizowany wspólny wyjazd kibiców.

Udostępnij: