Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20959
Kibic01
Uczestnik

Wydaje mi się, że klubowa strona za bardzo nie jest aktualizowana po odejściu dotychczasowych osób za to odpowiedzialnych, może po prostu nikt tego nie ogarnia. Pewnie posty na FB to zasługa głównego prezesa (choćby foty z jednego ze sparingów na którym byłem i nie widziałem drugiego z prezesó) bo to chyba by był szczyt jakby faktycznie zarządzała nim osoba odpowiedzialna za marketing, pozyskiwanie sponsorów a nie było na temat tej części jego pracy żadnej wzmianki, a tylko chwalenie się jakimiś osiągnięciami, niezwiązanymi z Odrą w żaden sposób. Raczej widzę to tak że prezes czytając forum i widząc pociski na prezesa od marketingu, chciał go trochę w oczach kibiców uratować i o taka informacja. Swoją drogą może rzeczywiście nie wiedział że ma taką fuchę, ale teraz na rozdaniu nagród mu przynajmniej o tym powiedzieli to może zacznie już działać, albo działa tylko wyszedł z założenia że jest chłopak skromny i nie będzie się chwalić.
Co do meczów sparingowych ostatnio, to chciałbym zaznaczyć, że zostały podane wyniki, tylko nie wiem czy zwróciliście uwagę ale wygrane sparingi podawane są w formie grafik, natomiast te przegrane – wynik jest wspomniany tylko w komentarzu – o taki patent, może takich rzeczy uczą w szkole marketingu teraz. To ja mam kolejny pomysł, w tym poście o Antkowiaku, wystarczy podmienić nazwisko na jedno z czterech np. Krzyżok i już mamy świetną informację, nikt się nie czepia że nieprawdziwa.