Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20572
Greg
Uczestnik

Grot, przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. „Z opisu Angelo wynika, że dyrektor Wróbel odszedł dlatego, że jest fantastą i człowiekiem nie stąpającym twardo po ziemi. Ja to przynajmniej tak odbieram.”

Gdzie tutaj widzisz moją opinię o dyrektorze Wróblu? Ja tak odebrałem relację Angelo ze wczorajszego spotkania, tzn. prawdopodobnie prezes pokazywał dyrektora Wróbla jako tego, który chce tworzyć coś większego a obecny budżet tego nie zapewnia i dlatego odchodzi. I wcale prezes nie musiał tego mówić w negatywnym kontekście.

Zajrzyj na poprzednie strony i poczytaj moją opinię o dyrektorze Wróblu. Nic się tutaj nie zmienia. Miałem okazję odbyć z nim dłuższą rozmowę w klubie niecały rok temu. Uważam go za człowieka z ogromnym doświadczeniem wyniesionym z ligi angielskiej w tym z jednego z najlepszych klubów Europy. Myśli bardzo nowocześnie. Nie wiem czy kiedyś w Odrze pracował człowiek z tego typu doświadczeniem zdobywanym na najwyższym poziomie europejskiej piłki. Ogromna szkoda, że odchodzi, bo gdyby miał do dyspozycji w miarę przyzwoity budżet, to jestem pewny, że klub szedłby w bardzo dobrym kierunku.