Odpowiedz na: Marketing w klubie

#18563
Angelo
Uczestnik

Klub się odcina a niby od czego? Przecież ja zawsze pisałem jako osoba prywatna a nie w imieniu klubu.Co nie jest prawdą co napisałem? Przecież 17 lipca napisałem że Dudziński odchodzi że względu na pracę że nie może pogodzić treningów dziennych z praca a że 21 lipca dodałem że i tak by był
wg.moich obserwacji rezerwowym i źle to wyszlo, bo pewnie wcześniejszego postu nie czytał, zresztą wyjaśniłem z nim ta sytuację i nawet przeprosilem jak poczuł się urazony. Zawsze staje w obronie klubu nigdy nie krytykowałem poczynań klubu a źródłem moich informacji były zawsze osoby zarządzające klubem i może sporadycznie nie było to w 100 procentach zgodne z prawda że jakiś drobny szczegół przekręcilem ale co do samego meritum sprawy zawsze to była prawda.Gdyby komunikacja klubu z kibicami była normalna jak w innych klubach gdzie kluby na bieżąco informują o swoich poczynaniach związanych z planem przygotowan, planem sparingów i na biezaco informują o transferach, moja rola już by dawno się skończyła.