11. kolejka: Zapowiedź

  • 18 października 2019
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 1073 Wyświetleń

Czas na mecz, na który czekano od bardzo dawna. Przed nami III. Derby Wodzisławia Śląskiego, w których zagramy z jako goście z MKP Odra Centrum Wodzisław. Przed nami ciężki mecz, bowiem zawsze “derby rządzą się swoimi prawami”.

 

Jeszcze nie udało się

Odrze Wodzisław nie udało się jeszcze wygrać Derbów Wodzisław. Pierwszy mecz derbowy, jak i drugi zakończył się wynikiem 0-1. O historii Derbów Wodzisławia przeczytacie tutaj.

 

 

Z pozycji lidera

IV. liga, a dokładnie grupa Śląska II nie należy do łatwych. W tabeli umiejscowiliśmy się na pozycji lidera, ale tyle samo punktów co my ma Unia Książenice oraz GKS II Tychy. Najbliższe mecze będą bardzo ważne, to one zdecydują, czy zdobędziemy przewagę punktową nad niższymi miejscami w górnej części tabeli.

 

 

Świetna gra Bartosza Pikula

Ostatni mecz Bartosz Pikul może zaliczyć do bardzo udanych, to właśnie ten zawodnik świetnie wyprowadził akcję bramkową i dokładnie podał do partnera z boiska. Gracz ten budzi spore zainteresowanie różnych klubów, lecz Bartosz Pikul na pewno pozostanie w Odrze Wodzisław do końca rudny.

 

 

Trochę o rywalu

Klub MKP Odra Centum to nasza była szkółka piłkarska za czasów Ekstraklasy. W 2011 roku MKP zdecydowało się zostać osobnym klubem powołując drużynę seniorską. Aktualnie Centrum znajduje się na 13. miejscu w ligowym rozdaniu mając na koncie 9 punktów.

 

 

Pozostałe mecze

Beskid 09 Skoczów – GKS II Tychy

Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek

GKS Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza

Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica

Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

LKS Decor Bełk – LKS Czaniec

MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Goczałkowice-Zdrój

 

Już  w sobotę czeka nas prawdziwa bitwa o prestiż. Ten mecz zagrajmy razem, od pierwszej do ostatniej sekundy. Do zobaczenia na Alei! Liczymy na Was!

 

 

Udostępnij: