Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21591
grot
Uczestnik

Henry w niczym mnie nie uraziłeś, zdziwiłem się tylko, że możesz myśleć, że jestem zadowolony z porażek Odry. Faktycznie jestem często krytyczny w swoich opiniach, ale przecież forum nie jest po to, aby pisać peany w kierunku władz klubu czy piłkarzy tylko realnie oceniać to co się dzieje. Wydaje mi się, że między innymi krytyczne wpisy na forum spowodowały uzupełnienie składu w ostatniej chwili i ponowne uruchomienie działania naszej strony internetowej. Każdy może również odnosić się do wpisów innych osób, byle merytorycznie a nie personalnie. Na tym kończę tę polemikę z Tobą.
Czytam, że dużo osób pisze o problematycznym karnym. Ja patrzyłem z tamtej strony boiska i karny wydawał mi się bezdyskusyjny. Wenglorz chciał odprowadzić piłkę na aut bramkowy i w ogóle nie patrzył na rywala, ten wszedł przed niego i wtedy Wenglorz wpadł na niego i go przewrócił. Moim zdaniem nie mogło być innej decyzji. Zgadzam się z tym, że Radzewicz nie wnosi nic do zespołu, a wydawało się że tak doświadczony zawodnik będzie mógł pociągnąć grę.
Zawodnicy wychodzący w pierwszym składzie są w tej chwili najlepsi jakich mamy i po zmianach w trakcie meczu nasza gra wygląda zazwyczaj gorzej.